• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پرهیز از خط بازی و عمل به منویات رهبری ۲ راهبرد برای موفقیت مدیریت جدید دانشگاه آزاد یاسوج
  کد خبر : 2003591

  پرهیز از خط بازی و عمل به منویات رهبری ۲ راهبرد برای موفقیت مدیریت جدید دانشگاه آزاد یاسوج

  پرهیز از خط بازی و عمل به منویات رهبری ۲ راهبرد برای موفقیت مدیریت جدید دانشگاه آزاد یاسوجReviewed by on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، بالاخره عمر مدیریت غیر بومی علی آل‌بویه در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج و در کل در مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و…

  پرهیز از خط بازی و عمل به منویات رهبری ۲ راهبرد برای موفقیت مدیریت جدید دانشگاه آزاد یاسوجReviewed by on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، بالاخره عمر مدیریت غیر بومی علی آل‌بویه در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج و در کل در مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به سر آمد و فرزندی از همین دیار این دانشگاه غیر دولتی را مدیریت می‌کند.

  آرمین محمودی که خود سابقه مدیریت در یکی از واحدهای دانشگاهی را در این استان در گذشته بر عهده داشته است اکنون در مرتبه‌ای بالاتر و مدیریتی حساس‌تر مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی استان و همچنین مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز استان را بر عهده دارد.

  در چند روز اخیر شاهد برخی از اظهارنظرها از جمله در یک طیف سیاسی خاص در استان بودیم که قایل به کنار گذاشتن علی آل‌بویه از این دانشگاه نبود چرا که مدیر اصلاح‌طلب بوشهری و غیربومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در عملی کردن خواسته‌های آن‌ها به خصوص در حوزه سیاسی همراه و همکار بود.

  آل‌بویه در دوره مدیریت خود در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت از حضور یکی از عوامل فتنه در دانشگاه آزاد یاسوج و ایجاد دردسر برای کل استان گرفته تا اظهار نظر وی در خصوص یکی از سران فتنه و عرض ارادت به این ضلع فتنه همه و همه موجب بروز تنش در استان شده بود.

  به هر صورت علی آل‌بویه از استان ما رفت و اکنون سکان مدیریت به دست کسی است که باید با در نظر گرفتن تحولات در دانشگاه آزاد اسلامی که در آینده بیشتر شاهد این تحولات خواهیم بود برخی از کارهای گذشته را ادامه و بسیاری از حرکت‌ها را که منجر به ایجاد بحران و تنش نیز شده بود کنار بگذارد.

  همان‌گونه که معاون دانشگاه آزاد اسلامی در روز تودیع و معارفه در گفت‌وگو با خبرنگار ما توضیح داد از این پس منویات رهبری بیش از پیش در دستور کار قرار خواهد داشت.

  با رویکرد علمی که از دکتر ولایتی سراغ داریم دانشگاه آزاد اسلامی از این پس به جای وارد شدن بیش از حد و حصر در موضوعات سیاسی و آن هم در حوزه یک جریان سیاسی صرف باید به تولید علم بیشتر بپردازد.

  اما با روی کار آمدن آرمین محمودی انتظار این است که همگام با تغییر و تحولات کنونی دانشگاه آزاد بیش از گذشته در اجرای منویات رهبری در دانشگاه تلاش داشته باشد چرا که دانشگاه ناگزیر به حرکت در مسیر فرامین رهبری است و اگر از این مسیر که تولید علم در آن حرف اول را می‌زند انحراف ایجاد شود اولین کسی که ضربه خواهد خورد مدیریت دانشگاه است.

  و دست آخر این که در دوره جدید و با تحولات صورت گرفته در دانشگاه آزاد دیگر نباید شاهد حاکمیت یک جریان سیاسی خاص در دانشگاه باشیم و هرگونه دلدادگی به یک جریان سیاسی خاص نیز موجب تضعیف جایگاه مدیریت خواهد شد و دانشگاه را علاوه بر این که از اهداف خود دور می‌کند به مدیریت جدید و بومی نیز آسیب می‌رساند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.