• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » فقط ۴۰ طرح هادی روستایی در ممسنی اجرا شده است
  کد خبر : 2003493

  فقط ۴۰ طرح هادی روستایی در ممسنی اجرا شده است

  فقط ۴۰ طرح هادی روستایی در ممسنی اجرا شده استReviewed by on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نورآنلاین فاز اول بهسازی روستاهای شیربیم و جونگان ( دم قنات و تل خندق) با صرف هزینه ۸۵۰ میلیون تومانی به پایان و مورد بهره برداری قرار گرفت. جدول…

  فقط ۴۰ طرح هادی روستایی در ممسنی اجرا شده استReviewed by on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نورآنلاین فاز اول بهسازی روستاهای شیربیم و جونگان ( دم قنات و تل خندق) با صرف هزینه ۸۵۰ میلیون تومانی به پایان و مورد بهره برداری قرار گرفت. جدول های سنگی،  ستگ فرش خیابان ها،  زیرسازی آسفالت و کانیو (دفع آب سطحی ) تنها بخشی از اقدامات این طرح بوده است.

  سید قاسم حسینی رئیس بنیاد مسکن شهرستان ممسنی در این خصوص گفت: مطالعات ۱۴۶ روستا جهت اجرای طرح هادی به پایان رسیده و آماده ی اجرای این پروژه ها هستیم. اما به دلیل وضعیت اعتبارات فقط در  40 روستا این طرح اجرا شده است.

  وی ادامه داد: البته با توجه به گستردگی روستاها در ممسنی و سرانه ی استان و همچنین وضعیت اعتبارات، اقدامات صورت گرفته، مناسب بوده و امیدواریم با همکای مسئولین شهرستانی و استانی و دریافت اعتبارات مناسب خدمات بیشتری را به روستانشیان ارائه کنیم.

  رحمت الله فرامرزی معاون فرمانداری ممسنی نیز با تاکید بر اهمیت اجرای طرح هادی گفت:  اگر دهیاران بتوانند ظرفیت های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنند ما شاهد توسعه روستا و کاهش مهاجرت از روستا به شهر خواهیم بود. 

  وی یکی از بزرگترین خدمات روستایی را پروژه گازرسانی به ماهور میلاتی عنوان کرد و گفت: خدمات رسانی به روستاها در جهت کاهش مهاجرت ها لازم و ضروری است . هر چه خدمات بهسازی روستایی و اجرای طرح‌های توسعه روستایی شتاب بیشتری گیرد، می توان امید داشت که از مهاجرت ها کاسته شود و به تولید در روستاها شتاب بیشتری بدهد و موجب توسعه روستاها شود، که این توسعه در بهبود زندگی مردم نیز تاثیر خواهدداشت.

   

   

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.