• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » شجاعی: ویزا گرفتیم اما کمانداران به جام جهانی آمریکا نمی‌روند!
  کد خبر : 2003447

  شجاعی: ویزا گرفتیم اما کمانداران به جام جهانی آمریکا نمی‌روند!

  شجاعی: ویزا گرفتیم اما کمانداران به جام جهانی آمریکا نمی‌روند!Reviewed by on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مرحله چهارم و نهایی رقابت های تیر و کمان جام جهانی داخل سالن از ۲۲ بهمن ماه به میزبانی آمریکا آغاز می شود. بعد از این مرحله از رقابت ها، فینال فینالیست…

  شجاعی: ویزا گرفتیم اما کمانداران به جام جهانی آمریکا نمی‌روند!Reviewed by on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مرحله چهارم و نهایی رقابت های تیر و کمان جام جهانی داخل سالن از ۲۲ بهمن ماه به میزبانی آمریکا آغاز می شود. بعد از این مرحله از رقابت ها، فینال فینالیست ها نیز به میزبانی آمریکا برگزار می شود. کمانداران ایران که در مرحله اول و دوم رقابت های جام جهانی داخل سالن در مراکش و تایلند حضور داشتند، شرکت در مرحله نهایی این رقابت ها را هم در برنامه گذاشته بودند؛ به خصوص اینکه شانس خوبی هم برای صعود به فینال فینالیست ها داشتند.

  بر همین اساس، از سوی فدراسیون تیر و کمان خیلی وقت پیش از این اقدامات لازم برای دریافت ویزای سفر به آمریکا انجام شد اما بعد از دستور مهاجرتی رئیس جمهور آمریکا مبنی بر منع ورود اتباع ایرانی به خاک این کشور، حضور کمانداران کشورمان در جام جهانی داخل سالن آمریکا و صدور ویزا برای آنها را در هاله ای از ابهام قرار داشت؛ تا اینکه روز گذشته فدراسیون تیر و کمان کشورمان از طریق سفارت ایران در ارمنستان مطلع شد که مجوز صدور ویزای ایرانی ها صادر شده است و آنها به لحاظ ویزا مشکلی برای حضور در مسابقات آمریکا ندارند.

  با این اوصاف اما تیم ملی تیر و کمان ایران در مرحله چهارم و نهایی رقابت های جام جهانی داخل سالن آمریکا شرکت نخواهد کرد چراکه ویزای کمانداران ایران خیلی دیر و آنهم ناقص صادر شده است.

  محمدعلی شجاعی رئیس فدراسیون تیر و کمان در گفتگو با خبرنگار مهر، در این مورد توضیح داد و گفت: بعداز ظهر روز گذشته سفارت آمریکا در ارمنستان اعلام کرد که برای چهار ورزشکار کشورمان یعنی دو ورزشکار در بخش مردان و دو ورزشکار در بخش بانوان و همچنین یکی از همراهان ویزا صادر کرده است.

  وی ادامه داد: در ایمیلی که در این مورد روز گذشته برای ما ارسال شد، درخواست شده بود که یک نفر به نمایندگی از تیر و کمان ایران با در اختیار داشتن پاسپورت این پنج نفر یعنی افرادی که برای‌شان ویزا صادر شده است، به ارمنستان سفر کند تا ویزاها را دریافت کند.

  رئیس فدراسیون تیر و کمان با یادآوری اینکه طبق برنامه اولیه، کمانداران ایران باید سه شنبه شب راهی آمریکا می شدند تا دو روز قبل از آغاز مسابقات، در آمریکا و محل رقابت ها مستقر شوند و تمرینات شان را شروع کنند، گفت: مسابقات از ۲۲ بهمن ماه یعنی از روز جمعه آغاز می شود. این در حالی است که با توجه ایمیل دریافتی، باید نماینده ما به ارمنستان سفر کند، ویزاها را بگیرد، سپس به کشور بازگردد تا کمانداران با در اختیار داشتن ویزاهایشان از ایران راهی آمریکا شوند.

  شجاعی تاکید کرد: با این اوصاف ما زمان کافی نداریم و برای سفر و رسیدن به آمریکا پیش از آغاز مسابقات، با کمبود زمان مواجه هستیم. دیگر اینکه ویزای ایرانی ها برای مسابقات جام جهانی داخل سالن آمریکا ناقص صادر شده است. ما برای ۱۶ نفر شامل ورزشکار و مربی و همراه درخواست ویزا کرده بودیم اما فقط برای ۵ نفر از آنها ویزا صادر شده که شامل حال هیچ یک از مربیان ما نمی شود.

  رئیس فدراسیون تیر و کمان در پایان گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: بنابراین به دو دلیل کمبود زمان برای دریافت ویزاها و سفر به موقع به آمریکا و صادر نشدن ویزا برای تمام نفرات تیم از اعزام تیم به محل برگزاری مسابقات جام جهانی داخل سالن در آمریکا امتناع می کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.