• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اگر شهردار اصلاح‌طلب بود پلاسکو آتش نمی‌گرفت؟!
  کد خبر : 2003340

  اگر شهردار اصلاح‌طلب بود پلاسکو آتش نمی‌گرفت؟!

  اگر شهردار اصلاح‌طلب بود پلاسکو آتش نمی‌گرفت؟!Reviewed by on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از یزدامروز؛ مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در رابطه با موضوع آتش‌سوزی پلاسکو گفته است: در موضوع پلاسکو به  دنبال مقصر نگردند چرا که برکناری و حذف یک فرد مشکل را…

  اگر شهردار اصلاح‌طلب بود پلاسکو آتش نمی‌گرفت؟!Reviewed by on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از یزدامروز؛ مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در رابطه با موضوع آتش‌سوزی پلاسکو گفته است: در موضوع پلاسکو به  دنبال مقصر نگردند چرا که برکناری و حذف یک فرد مشکل را حل نمی‌کند. چه آقای قالیباف چه هر شخص دیگر تا زمانی که مشکلات ریشه ای حل نشود این فجایع قابل تکرار خواهد بود.

  بحث بی عیب بودن افراد نیست همه افرادی معایبی دارند اما معایب افراد در بروز حادثه هایی که فاجعه می شود تنها قسمتی از مساله است و همه موضوع نیست. اگر شهردار اصلاح طلب بود پلاسکو آتش نمی گرفت؟! این حرف ها غیر علمی است. در تهران بارون بیاید سیستم را به هم می ریزد چون زیر ساخت ها از قبل ایراد دارد،اگر کسی برای شهرداری در تهران بخواهد زیر ساخت ها را عوض کند باید برنامه ۱۰ تا ۱۵ ساله داشته باشد آن هم در شرایطی که منابع را هم برایش مهیا کرده باشند. اینگونه تقصیرها را بر گردن یک نفر انداختن دور از انصاف است. این روند علمی و کارشناسی نیست.

  این سخنان جناب پزشکیان در حالی است که هم طیف های او بعد از ماجرای آتش سوزی پلاسکو به هر دری زدند تا از آن بهره برداری سیاسی کنند و بدون توجه به اینکه تعدادی از هم‌وطنان و آتش‌نشانان ایثارگر در زیر آوار گرفتار شده بودند، حضرات اصلاح طلب در حال مرده‌خوری سیاسی از این حادثه بودند.

  فقط کافی است حجم مطالبی که در طول دو هفته اخیر و با محتوای بازی های سیاسی این طیف در رسانه ها منتشر شد، جمع آوری شود تا روشن شود که برای این جریان در هر شرایطی اصلی ترین مسئله بازی های سیاسی و بهره برداری سیاسی از رخدادهای مختلف است. این در شرایطی است که به قول جناب پزشکیان: آیا «اگر شهردار اصلاح طلب بود پلاسکو آتش نمی گرفت؟!»

  واقعا اگر در حال حاضر شهردار تهران فردی از جریان سیاسی اصلاح طلبان بود، آیا بازهم شاهد این همه تخریب و هجمه به وی بودیم و آیا رسانه های این جریان تا این میزان وی را به بهانه آتش سوزی این ساختمان مورد هجمه قرار می دادند؟!

  البته که نمی توان نقش ارگان های مختلف در رخدادهای اینچنینی را نادیده گرفت و کسانی که به نوعی در این مسائل مقصر بوده اند را مبرا کرد، لکن بحث اصلی این است که برخی جریان های سیاسی خاص منافع مردم برای شان موضوعیتی ندارد و صرفا به دنبال بهره برداری سیاسی از حوادث هستند. موضوعی که حتی پزشکیان هم به آن اذعان دارد!

  نویسنده: وحید سالار

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.