• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیازمند جهاد در جنگ اقتصادی هستیم/ اشتغالزایی بسیاری از ناهنجاری ها را حل می کند
  کد خبر : 2003308

  نیازمند جهاد در جنگ اقتصادی هستیم/ اشتغالزایی بسیاری از ناهنجاری ها را حل می کند

  نیازمند جهاد در جنگ اقتصادی هستیم/ اشتغالزایی بسیاری از ناهنجاری ها را حل می کندReviewed by on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاسرو؛ سرهنگ دوم پاسدار سید علی مهاجر، فرمانده سپاه گرگان در افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج «انقلاب»  موسسه مالی کاسپین امید جلین گفت: پایگاه های…

  نیازمند جهاد در جنگ اقتصادی هستیم/ اشتغالزایی بسیاری از ناهنجاری ها را حل می کندReviewed by on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاسرو؛ سرهنگ دوم پاسدار سید علی مهاجر، فرمانده سپاه گرگان در افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج «انقلاب»  موسسه مالی کاسپین امید جلین گفت: پایگاه های مقاومت بسیج رسالت های متعددی بر عهده دارند که یکی از آنها حضور فعالانه در میدان جنگ اقتصادی است.

  وی با اشاره به برخی شبهات ایجاد شده پیرامون برخی موسسه های مالی اعتباری متذکر شد: این شبهه افکنی ها مصداق جنگ اقتصادی است که لزوم به اهتزاز درآمدن پرچم بسیج در این جنگ را گوشزد می کند بر همین اساس این پایگاه مقاومت همزمان با سی و هشتمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این موسسه افتتاح می شود.

  نیازمند جهاد در جنگ اقتصادی هستیم

  مهاجر تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها بر جنگ اقتصادی تأکید کرده و فرموده اند که یک جبهه یکپارچه در مقابل جمهوری اسلامی در عرصه اقتصادی صف آرایی کرده اند، پیرو این تذکر ولی امر مسلمین نیازمند اقدام مجاهدانه در میدان های جنگ اقتصادی هستیم و بسیج خود را موظف به جهاد در این عرصه می داند.

  فرمانده سپاه گرگان با بیان اینکه جنگ نرم برای برخی احساس نمی شود و ممکن است کسی بپرسد آیا جنگی وجود دارد یا خیر؟ خاطرنشان کرد: فراوانی رایگان و ارزان قیمت شبکه های اجتماعی و شبکه های فارسی زبان ماهواره ای در عین تحریم اقتصادی و رجزخوانی های هر روزه دشمن چیزی به غیر از جنگ نیست.

  وی با اشاره به فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص ترامپ و رجزخوانی های مضحکش ابراز کرد: آیا ترامپ را جز یزید زمان می بینید؟ ترامپ به ما می گوید باید از اوباما مچکر باشیم اما ما از او تشکر می کنیم که چهره واقعی آمریکا را نشان می دهد.

  وقتی مدلینگ شغل می شود تردیدی در جنگ نرم باقی نمی ماند

  مهاجر تأکید کرد: شهر و دیار ما شیمیایی زده است، وقتی مدلینگ شدن تبدیل به شغل می شود تردیدی در جنگ نرم باقی نمی ماند، ابزار جنگ نرم ایجاد شبهه در دلهاست که با ظرفیت رسانه ای غرب دارد شکل می گیرد.

  وی با بیان اینکه گرگان ۲۲ شهید در زمان انقلاب تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است، افزود: بسیجیان هرگز فراموش نمی کنند مدیون خون چه عزیزانی هستند، با این میراث های گرانبها باید در عرصه جنگ اقتصادی و جنگ نرم پا به میدان عمل گذاشت و وظیفه مندی و وفاداری خود را به رخ جهانیان کشاند.

  فرمانده سپاه گرگان با بیان اینکه هر که در هر حرفه و در هر گوشه ای از میهن اسلامی است باید برای اعتلای این نظام بکوشد، ابراز کرد: یک کاسب در هر کسوتی که باشد ابتدا باید خودش مالش را پاک کند در غیر این صورت نمی تواند به فرد و یا نهادی خرده بگیرد.

  در جنگ سخت روی دشمن را کم کردیم/ هر لحظه آماده و مشغول به پیکاریم

  مهاجر با اشاره به کارخانه هایی که به همت موسسه مالی اعتباری کاسپین ایجاد شده و جوانان جلینی را از بیکاری درآورده است، تأکید کرد: ما در جنگ سخت روی دشمن را کم کرده ایم و موید حرف ما نیز جنگ عراق و سوریه است، در کشور خودمان نیز با به صف کردن مجموعه انقلابی و بسیجی و با روحیه ای جهادی هر لحظه آماده و مشغول به پیکاریم.

  فرمانده سپاه گرگان در پایان گفت: اگر دشمن از شما تعریف کرد باید به خود شک کنید ولی اگر سعی در شبهه افکنی و ایجاد شائبه داشت یعنی خوب عمل می کنید، ایجاد شغل یکی از مصادیق خوب عمل کردن است، اگر مجموعه های دلسوز و کارآفرین ایجاد شغل کنند بسیاری از ناهنجاری ها حل می شود و این به منزله جهاد در میدان جنگ اقتصادی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.