• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , سیاسی » ۲۲ بهمن با حضور خود پاسخ یاوه‌گوئی‌های ترامپ را خواهیم داد
  کد خبر : 2003306

  ۲۲ بهمن با حضور خود پاسخ یاوه‌گوئی‌های ترامپ را خواهیم داد

  ۲۲ بهمن با حضور خود پاسخ یاوه‌گوئی‌های ترامپ را خواهیم دادReviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه فاروج؛ اینان یادآوری می‌کنند که امروز پشتیبانی از این انقلاب و دستاوردهایش مهم‌ترین دغدغه فکری آن‌ها است و امیدشان این است که جوانان…

  ۲۲ بهمن با حضور خود پاسخ یاوه‌گوئی‌های ترامپ را خواهیم دادReviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه فاروج؛ اینان یادآوری می‌کنند که امروز پشتیبانی از این انقلاب و دستاوردهایش مهم‌ترین دغدغه فکری آن‌ها است و امیدشان این است که جوانان راه آن‌ها را ادامه دهند.

  اما آنچه راهپیمایی امسال را قدری مهم‌تر کرده صحبت‌ها و بی‌احترامی‌های اخیر ترامپ نسبت به ایرانیان است. به عقیده خیلی از دوستانی که در جمعی با آن‌ها صحبت کردیم ترامپ وقتی دید زورش هیچ جوری به ایران نمی‌رسد این اعمال زشت را انجام داده که مثلاً دنیا را تحت تأثیر قرار داده و نظر سایر ملت‌ها را علیه ایران تغییر دهد ولی آسیب و بدنامی را برای خودش به ارمغان آورده است.

  یکی از شهروندان در گفتگو با خبرنگار راه فاروج گفت: چرا نباید از این انقلاب حمایت کنیم؟ این انقلاب و نظام تا توانسته به مردمش خدمت کرده است. انسان باید کور و نادان باشد که وضع کشورهای همسایه خود را ببیند و امنیتی که در کشورش وجود دارد را نادیده بگیرد. نه‌تنها ۲۲ بهمن که در تمامی روزها ما پشت این نظام و انقلاب هستیم؛ اما با حضور حداکثری خود در این روز پاسخ دشمنان انقلاب را خواهیم داد.

  وقتی پای صحبت باتجربه‌ها می‌نشینی تازه قدر این انقلاب را میدانی. از روزهای سیاه و سختی‌های خود قبل از انقلاب که می‌گویند می‌فهمی که چرا باید باجان از انقلاب حفاظت کرد و چرا این‌قدر دشمنان می‌خواهند که این انقلاب را از پا درآوردند.

  یکی دیگر از شهروندان می‌گوید: این حرف‌های ترامپ جک است. تمام رئیس‌جمهورهای آمریکا همین‌طور هستند. حرف زیادی می‌کنند ولی هیچ‌کدام جرئت نزدیک شدن به مرزهای ایران حتی در خواب را هم ندارند. حالا این ترامپ یکم قلدر بازی درمی‌آورد ولی چه کسی ضرر می‌کند؟ تنها خودش. ما همه در روز ۲۲ بهمن شرکت خواهیم کرد و محکم پای این انقلاب می‌ایستیم. اصلاً به نظر من حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و روزهای دیگری مثل ۱۳ آبان و ۹ دی و … مانند حج بر همه واجب است. باید حضور داشت و اتحاد و همبستگی ملت اسلامی ایران را به همه نشان داد.

  همچنین صحبتی داشتیم با یکی از جوانان نسل سوم انقلاب که می‌گفت صد در صد در راهپیمایی‌ها شرکت می‌کند و ادامه داد: ناف ما را با مرگ بر آمریکا بریده‌اند، مگر می‌شود در این راهپیمایی‌ها شرکت نکرده و خشم و نفرت خود را از این رژیم منحوس که جز بدبختی برای کشورم چیزی نمی‌خواهد نشان ندهیم؟

  یکی دیگر از جوانان عنوان می‌کرد: من هم صد درصد در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کند. چون این‌یک وظیفه برای تک‌تک ایرانیان است. باید در روز استقلال کشورم با حضور در این راهپیمایی اتحاد و همبستگی خود را نشان دهیم. ترامپ چون تازه به سیاست آمده یکم جو گیر شده است و نمی‌داند که با چه کسانی طرف است. برای ترامپ همین بس که حتی قاضی کشورش هم دستورش را لغو می‌کند و اهمیتی به آن نمی‌دهد.

  وی ادامه داد: نه‌تنها من بلکه دوستان و اطرافیان را همراه خودم به راهپیمایی خواهم آورد. رئیس‌جمهورهای آمریکا هرازگاهی صحبت‌هایی می‌کنند و حتی ایران را به حمله نظامی نیز تهدید می‌کنند ولی دیگر گوش ما جوانان از این حرف‌ها پرشده و می‌دانیم که طبق گفته‌های حضرت امام خمینی (ره) آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

  نسل جوان ما امروز در میزان آگاهی و درک سیاسی گوی سبقت را از پدران خود ربوده‌اند و پیشتاز هستند. وقتی با آن‌ها صحبت می‌کنی حرف‌های پخته‌ای می‌زنند که یقیناً حس می‌کنیم این جوانان دست‌پرورده همان جوانان انقلاب‌اند و حافظ راه پدرانشان.

  نسلی که تمام نقشه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کرده است، نسلی که صدها مدافع حرم را از دل خود معرفی کرده و به‌صراحت و عملاً اعلام کرده که درراه گسترش انقلاب ایران و رهایی مستضعفین جهان از جان خود مایه می‌گذارد و مرام خود را با استکبارستیزی گره‌زده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.