• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر در قزوین افتتاح می شود
  کد خبر : 2003284

  ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر در قزوین افتتاح می شود

  ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر در قزوین افتتاح می شودReviewed by on Feb 8Rating: مسعود حق لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با حضور جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور چند طرح عمرانی حوزه راه و شهرسازی فردا افتتاح و کلنگ زنی می شود. مدیرکل راه و شهرسازی…

  ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر در قزوین افتتاح می شودReviewed by on Feb 8Rating:

  مسعود حق لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با حضور جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور چند طرح عمرانی حوزه راه و شهرسازی فردا افتتاح و کلنگ زنی می شود.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: افتتاح ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر به طور همزمان در سطح استان یکی از پروژه هایی است که با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰۵ میلیارد ریال در سفر معاون رئیس جمهور و با حضور استاندار قزوین افتتاح می شود.

  حق لطفی با اشاره به نیاز استان قزوین به فضاهای درمانی گفت: با توجه به توافقات انجام شده میان استانداری، راه و شهرسازی و دانشگاه علوم پزشکی، زمین هشت و نیم هکتاری در شهر قزوین جهت احداث بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی به دانشگاه علوم پزشکی واگذار می شود که کلنگ احداث آن توسط معاون رئیس جمهور بر زمین خواهد خورد.

  وی افزود: ایستگاه پمپ بنزین مهرگان یکی دیگر از پروژه های قابل افتتاح در این برنامه است که پس از واگذاری زمین توسط این اداره کل با سرمایه گزاری بخش خصوصی احداث شده است.

  وی با اشاره به پیگیری و تاکید وزیر راه و شهرسازی جهت تامین هر چه بیشتر خدمات روبنایی و شهری در پروژه های مسکن مهر نیز عنوان کرد: در سفر دکتر انصاری به قزوین کلنگ احداث یک باب کتابخانه نیز توسط خیرین در بوستان بزرگ ناحیه شهری مهرگان بر زمین خواهد خورد.

  مدیر کل راه و شهرسازی یادآور شد: دو مدرسه ۱۲ و ۲۰ کلاسه نیز در همین راستا تکمیل شده که فردا و با حضور رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور افتتاح می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.