• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۱۶۰۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان زنجان واگذار شده است
  کد خبر : 2003282

  ۱۶۰۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان زنجان واگذار شده است

  ۱۶۰۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان زنجان واگذار شده استReviewed by on Feb 8Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمد محمدی قیداری شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاح مجمتع مسکونی ۲۷ واحدی گل نرگس در منطقه پونک با بیان اینکه واگذاری مسکن مهر به خانواده‌های دارای دو معلول در بهزیستی…

  ۱۶۰۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان زنجان واگذار شده استReviewed by on Feb 8Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمد محمدی قیداری شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاح مجمتع مسکونی ۲۷ واحدی گل نرگس در منطقه پونک با بیان اینکه واگذاری مسکن مهر به خانواده‌های دارای دو معلول در بهزیستی در اولویت قرار دارد، افزود:  در حال حاضر ۷۹ خانواده تحت پوشش بهزیستی دارای دو معلول در روستاها و ۱۲۱ خانواده در شهرها شناسایی است و مشمول این طرح می شوند.

  وی ادامه داد: بهزیستی استان زنجان متعهد به واگذاری ۲ هزار مسکن مهر به مددجویان تحت پوشش این اداره کل است و تاکنون ۱۶۰۰ واحد مسکونی به مددجویان استان زنجان واگذار شده و واگذاری ۴۰۰ واحد نیز در دست اقدام است.

  محمدی قیداری افزود: برای خانوارهای روستایی و شهری به ترتیب ۱۵، ۳۰ و ۳۲ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض پیش بینی شده  و میزان آن در شهرها بر اساس جمعیت شهری تعیین می شود.

  مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت:  تسهیلات بلاعوض برای خانواده‌های تک معلولی بین ۶ تا ۸ میلیون تومان است و مسکن مهر معلولان از پرداخت هزینه انشعابات معاف است. همچنین میزان اقساط مسکن مددجویان، حداکثر ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.