• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , حوادث , حوادث » فوت روزانه ۴.۵ نفر در حواث ناشی از کار
  کد خبر : 2003205

  فوت روزانه ۴.۵ نفر در حواث ناشی از کار

  فوت روزانه ۴.۵ نفر در حواث ناشی از کارReviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating: سید حسن هفده تن در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اینکه بعد از تجربه تلخ حادثه پلاسکو کارگاه‌های غیر ایمن شناسایی شدند یا خیر؟ گفت: وزارت کار از نظر اصول ایمنی کار به صورت مدام کارگاه‌های تولید و صنعتی را مورد…

  فوت روزانه ۴.۵ نفر در حواث ناشی از کارReviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating:

  سید حسن هفده تن در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اینکه بعد از تجربه تلخ حادثه پلاسکو کارگاه‌های غیر ایمن شناسایی شدند یا خیر؟ گفت: وزارت کار از نظر اصول ایمنی کار به صورت مدام کارگاه‌های تولید و صنعتی را مورد بازرسی قرار می‌دهد و نظارت عالیه بر بازرسی کار این کارگاه‌ها وجود دارد.

  وی افزود: از ابتدای دولت، مدلی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحث ایمن سازی محیط واحدهای تولیدی و صنعتی بر مبنای پیش‌بینی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار تهیه شد تا این حوادث کاهش یابد.

  معاون روابط کار وزیر کار با اشاره به اینکه استراتژی ما در ایمن سازی محیط‌های کار، استفاده از ظرفیت خود کارفرمایان است گفت: در همین راستا نیروی کار تخصصی از بین خود کارفرمایان در واحدهای تولیدی به عنوان افسر ایمنی در کارگاه مستقر می‌شوند.

  هفده‌تن گفت: این افراد در هر کارگاه مسئول پیش‌بینی مخاطرات هستند که در صورت پیش‌بینی هر گونه خطر ایمنی در کارگاه، بلافاصله موضوع را به مسئولان ذیربط خود اطلاع خواهند داد.

  معاون وزیر کار با بیان اینکه تا کنون ۲ میلیون ساعت نفر برای پیش‌بینی مخاطرات در کارگاه‌های تولیدی و صنعتی آموزش دیده‌اند گفت: در حال حاضر ۱۱ هزار نفر از این افراد در کارگاه‌ها مستقر شدند.

  هفده‌تن درباره آمار حوادث ناشی از کار گفت: نرخ حواث منجر به فوت در محیط کار قبل از سال ۹۲ روزانه ۵.۵ نفر بود که در حال حاضر این نرخ به ۴.۵ نفر در روز کاهش یافته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.