• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » حیدری: چگونه بپذیرم کسی که ثبت‌نام کرده وارد انتخابات هندبال شود؟/ برای مهدوی آرزوی سلامتی می‌کنم!
  کد خبر : 2003133

  حیدری: چگونه بپذیرم کسی که ثبت‌نام کرده وارد انتخابات هندبال شود؟/ برای مهدوی آرزوی سلامتی می‌کنم!

  حیدری: چگونه بپذیرم کسی که ثبت‌نام کرده وارد انتخابات هندبال شود؟/ برای مهدوی آرزوی سلامتی می‌کنم!Reviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating: حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد آخرین اخبار از انتخابات فدراسیون هندبال و اینکه گفته می‌شود مهدوی به انتخابات آمده است، اظهار داشت: من اسامی ۱۶ نفر را در مهلت قانونی…

  حیدری: چگونه بپذیرم کسی که ثبت‌نام کرده وارد انتخابات هندبال شود؟/ برای مهدوی آرزوی سلامتی می‌کنم!Reviewed by Aryan♥ on Feb 8Rating:

  حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد آخرین اخبار از انتخابات فدراسیون هندبال و اینکه گفته می‌شود مهدوی به انتخابات آمده است، اظهار داشت: من اسامی ۱۶ نفر را در مهلت قانونی ثبت نام کردم و وزارت ورزش هم تاکید دارد که همین تعداد در انتخابات حضور داشته باشند. تمرکز ما هم روی انجام کارهای اداری همین تعداد است. وزارت ورزش دنبال صحت و سلامت انتخابات است.

  وی درخصوص اظهارات مهدوی مبنی بر اینکه دبیر مجمع در حدی نیست که بخواهد درخصوص من اظهار نظر کند، ادامه داد: مهدوی بزرگتر از من است و وظیفه من است که احترام وی را حفظ کنم. من همیشه دنبال اجرای قانون هستم؛ دوستان در فدراسیون هم شاهد هستند که من یکی از نامزدها را به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی رد کردم.

  دبیر مجمع انتخابات فدراسیون هندبال گفت: هیچگاه قانون را زیر پا نمی‌گذارم. چگونه باید بپذیرم کسی که در انتخابات ثبت نام نکرده است در مجمع حاضر شود؟ من یاد گرفته‌ام که احترام بزرگترها و مو سفیدهای خودم را نگه دارم؛ اظهارات بقیه برایم اهمیتی ندارد، چراکه دنبال سلامت انتخابات هستیم.

  حیدری گفت: مهدوی همکار سازمانی قدیمی من است و برایش آرزوی سلامتی می‌کنم. او نظرش را گفته است و نمی‌توان به وی ایراد گرفت. درمورد انصراف برخی نامزدها باید بگویم که در جریان نیستم و باید بگویم که هیچ نامزدی اعلام انصراف رسمی نکرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.