• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » آخر هفته بارانی و برفی برای نیمه غربی کشور
  کد خبر : 2002946

  آخر هفته بارانی و برفی برای نیمه غربی کشور

  مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی در اواخر وقت روز چهارشنبه به کشور گفت: این سامانه غرب، شمال‌غرب، سواحل خزر، دامنه‌های البرز ، دامنه‌های زاگرس مرکزی و بخشهایی از جنوب غرب کشور را تا اواخر روز جمعه در برمی‌گیرد. احد وظیفهدرباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز…

  ۶۰

  مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی در اواخر وقت روز چهارشنبه به کشور گفت: این سامانه غرب، شمال‌غرب، سواحل خزر، دامنه‌های البرز ، دامنه‌های زاگرس مرکزی و بخشهایی از جنوب غرب کشور را تا اواخر روز جمعه در برمی‌گیرد.

  احد وظیفهدرباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز به سبب عبور موج کم‌دامنه تراز میانی جو در جنوب شرق کشور شاهد افزایش ابر، وزش باد و بارشهای پراکنده باران و برف خواهیم بود.

  وی ادامه داد: از امروز تا اوایل روز پنجشنبه پایداری نسبی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت سبب افزایش آلاینده‌های جوی خواهد شد.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: از بعد از ظهر روز چهارشنبه با نفوذ جریانهای شمالی در سواحل غربی خزر شاهد ابرناکی و بارش پراکنده باران، برف و وزش باد شدید خواهیم بود.

  وظیفه با اشاره به ورود سامانه بارشی در اواخر وقت روز چهارشنبه افزود: با ورود یک سامانه بارشی در بخشهایی از غرب کشور ابرناکی و بارش باران و برف آغاز خواهد شد و بارشها رفته رفته گسترش پیدا می‌کند.

  وی ادامه داد: در روز پنجشنبه شاهد تشدید بارشها در غرب کشور، شمال‌غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های البرز، دامنه‌های زاگرس مرکزی و بخشهایی از جنوب غرب کشور خواهیم بود.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که از عصر روز چهارشنبه با افزایش سرعت وزش باد در عراق، توده گرد و خاک به استانهای جنوب غرب کشورمان منتقل شود.

  وظیفه درباره وضعیت خلیج‌ فارس و دریای خزر نیز اظهار کرد: امروز خلیج‌ فارس و غرب تنگه هرمز به سبب وزش باد شدید مواج پیش‌بینی می‌شود و در روز چهارشنبه و پنجشنبه نیز دریای خزر مواج خواهد بود.

  وی تصریح کرد: از عصر روز چهارشنبه و در روز پنجشنبه نوار شمالی کشور دچار کاهش نسبی دما خواهد شد و مردم استانهای شمالی نیز تا حدودی با برودت هوا مواجه می‌‌شوند.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور ارومیه با ۱۳ درجه زیر صفر را سردترین و بندرعباس را با ۲۳ درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران نیز امروز به ۱۰ درجه بالای صفر رسید که در ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در گرمترین لحظات دو درجه افزایش می‌یابد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.