• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید , اقتصاد داخلی , اقتصاد مقاومتی , اقتصادی » بازاریان تبریز و شعار «با افتخار فقط محصول ایرانی می فروشیم»
  کد خبر : 2002669

  بازاریان تبریز و شعار «با افتخار فقط محصول ایرانی می فروشیم»

  بازاریان تبریز و شعار «با افتخار فقط محصول ایرانی می فروشیم»Reviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating: خبرگزاری مهر- گروه استان ها- فائزه زنجانی: با آغاز سال ۹۵ و نامیده شدن این سال به نام اقتصاد مقاومتی، گروه ها و طیف های مختلفی بارها شعار اقتصاد مقاومتی را سر دادند اما مثل همیشه، باز این مردم…

  بازاریان تبریز و شعار «با افتخار فقط محصول ایرانی می فروشیم»Reviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating:

  خبرگزاری مهر- گروه استان ها- فائزه زنجانی: با آغاز سال ۹۵ و نامیده شدن این سال به نام اقتصاد مقاومتی، گروه ها و طیف های مختلفی بارها شعار اقتصاد مقاومتی را سر دادند اما مثل همیشه، باز این مردم بودند که ثابت کردند همواره انقلابی هستند و مثل همیشه از حقوق کشور و خودشان دفاع می کنند.

  در طول سال جاری که در آخرین ماه های آن قرار داریم، همایش های زیادی در حمایت از تولید داخل و اقتصاد مقاومتی در نقطه به نقطه کشور و همچنین استان برگزار شد، همایش هایی که در آن سخنان بسیار خوبی از اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی مطرح می شد اما آنچه بر روی خودکارهای داخل بسته فرهنگی همایش حک شده بود نشان از چینی یا هندی بودن آن می داد، همایش هایی که موزهای صادراتی آن توجه هر مخاطبی را به خود جلب می کرد.

  در کنار این جلسات که گاه شکل نمادین هم به خود می گرفت، این بار بازاریان تبریز خود دست به کار شده و با راه اندازی یک کمپین و در اقدامی هماهنگ در بازار کفاشان تبریز به صورت یکپارچه با نصب تابلوهایی با محتوای ” با افتخار فقط کفش ایرانی می فروشیم” شیوه عملی سازی اقتصاد مقاومتی را به سادگی به همه مسئولان یادآور شدند.

  در حالی که کیفیت چرم و کفش تبریز شهره جهانیان است، در طول سال های گذشته کفش های چینی و ترکیه ای درصد بالایی از بازار کفش تبریز را به خود اختصاص داده بودند تا تولیدکنندگان کفش داخلی در طول این سال ها یا مجبور به تعطیل کردن واحدهای خود شوند و یا تولیدات خود را به نصف برسانند.

  فروشندگان بازار کفش تبریز با راه اندازی این کمپین، تمامی کفش های خارجی را از مغازه های خود جمع کرده و تنها کفش تبریز را در معرض فروش قرار می دهند تا ضمن حمایت از هم صنفی های خود به عنوان پیشرو در حمایت از محصول ایرانی عمل کنند.

  طبق اخباری که از بازارهای کفش دیگر شهرهای استان به گوش می رسد، این بازاریان نیز به پیروی از اهالی بازار تبریز، فروش کفش های خارجی را در میان خود تحریم کرده اند.

  امید است که این حرکت فروشندگان کفش تبریز به سایر صنف ها و صنایع نیز کشیده شود تا پس از این بر روی شیشه های تک به تک مغازه های شهر اولین ها، در تمامی فروشگاه های کشور ایران تنها یک نوشته ببینیم: ” با افتخار فقط محصول ایرانی می فروشیم”.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.