• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » محمود مشحون: باورمن نمی‌تواند دروغ به این بزرگی بگوید
  کد خبر : 2002594

  محمود مشحون: باورمن نمی‌تواند دروغ به این بزرگی بگوید

  محمود مشحون: باورمن نمی‌تواند دروغ به این بزرگی بگویدReviewed by on Feb 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، فدراسیون بسکتبال به دنبال اقدامی که درک باورمن برای فسخ یک طرف قراردادش با این فدراسیون انجام داد، علیه وی شکایت کرد. به گفته مسئولان بسکتبال ایران و طبق آنچه در قرارداد میان…

  محمود مشحون: باورمن نمی‌تواند دروغ به این بزرگی بگویدReviewed by on Feb 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، فدراسیون بسکتبال به دنبال اقدامی که درک باورمن برای فسخ یک طرف قراردادش با این فدراسیون انجام داد، علیه وی شکایت کرد. به گفته مسئولان بسکتبال ایران و طبق آنچه در قرارداد میان فدراسیون و باورمن روی آن تاکید شده، هر گونه مشکل و اختلاف در اجرای قرارداد باید در مرجع حل اختلاف فدراسیون بین المللی بسکتبال مورد بررسی قرار بگیرد. بر همین اساس شکوائیه فدراسیون بسکتبال پس از ترجمه به دو زبان فرانسه و انگلیسی برای این مرجه ارسال شد.

  این در حالی است که درک باورمن، سرمربی پیشین تیم ملی بسکتبال طی اظهارنظری اعلام کرده که طبق قراردادش با فدراسیون ایران، می توانسته هر زمان خواست نسبت به فسخ آن اقدام کند و به همین دلیل از شکایت فدراسیون ایران تعجب کرده است.

  در همین رابطه محمود مشحون، رئیس فدراسیون بسکتبال در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بر چه اساس باید چنین کاری می کردیم و دست مربی را تا این حد باز می گذاشتیم که هر زمان خواست برود؟ مگر می شود قراردادی آنهم چهار ساله امضا کرد اما این اختیار را به طرف قرارداد بدهیم که هر زمان خواست برود؟ اصلا این موضوع با عقل و منطق جور در نمی آید.

  وی تصریح کرد: اول که این صحبت ها را به نقل از درک باورمن شنیدم، گفتم که او دروغ گفته است اما واقعا او دروغگو نیست، با شناختی که من از شخصیت باورمن دارم، نمی تواند دروغی به این بزرگی گفته باشد. احساس من این است که در ترجمه صحبت هایش اشتباهی صورت گرفته است. حالا یا به صورت سهوی یا عمدی؛ اینکه ما در قراردادهای مان چنین بندی را قرار دهیم محال است. از طرفی هم از باورمن که خود یک مربی حرفه ای است بعید است که چنین حرفی زده باشد. مگر می شود در یک قرارداد حرفه ای بلندمدت، این بند غیرحرفه ای باشد. اگر اینگونه باشد که تمام کارها و برنامه های مان از همان ابتدا روی هوا بوده است.

  رئیس فدراسیون بسکتبال تاکید کرد: به نظرم در ترجمه صحبت های باورمن اشتباهی به صورت سهوی یا عمدی صورت گرفته است. حتی از وی در مورد سه ماهه بودن قراردادش هم سوال شده بود اما در پاسخ ها هیچ اشاره ای به این موضوع نشده بود.

  مشحون همچنین خاطرنشان کرد: بعد از اینکه باورمن قراردادش را با بسکتبال ایران فسخ کرد، مدیر برنامه های وی طی ایمیلی به فدراسیون اعلام کرد که تمام خسارت های ناشی از این اقدام پرداخت خواهد شد. خود باورمن هم دو سه هفته ایمیل دیگری برای مان ارسال کرد و پیگیر پاسخ و واکنش فدراسیون بود. اگر واقعا طبق قرارداد او می توانسته هر زمان خواست، قراردادش را فسخ کند، ارسال این ایمیل ها و پیگیری ها چه معنایی دارد؟

  وی با تاکید بر اینکه فدراسیون بسکتبال پیگیر نتیجه شکایت از باورمن است، گفت: البته پرداخت هیچ رقم و مبلغی نمی تواند آسیبی که اقدام باورمن به بسکتبال ایران زد را جبران کند اما با این حال پیگیر هستیم و تمام خسارت ها را خواهیم گرفت.

  رئیس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه قرارداد باورمن در فدراسیون محفوظ خواهد ماند، تصریح کرد: طبق قرارداد پیش می رویم و لزومی هم به رسانه ای کردن آن نمی بینیم مگر اینکه لازم شود آن را در اختیار کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش قرار دهیم. ما بر چه اساس باید مربی بگیریم، برای وی و برنامه هایش متحمل پرداخت هزینه های سنگین شویم آنوقت این اجازه را به او بدهیم که هر وقت خواست برود؟ این اصلا منطقی نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.