• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » مسیرهای دسترسی به میدان آزادی تا عید نوروز بازگشایی می شود
  کد خبر : 2002567

  مسیرهای دسترسی به میدان آزادی تا عید نوروز بازگشایی می شود

  مسیرهای دسترسی به میدان آزادی تا عید نوروز بازگشایی می شودReviewed by on Feb 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، علی بابایی در حاشیهٔ بازدید از روند اجرای پروژهٔ زیرگذر میدان آزادی و بررسی بازگشایی محور بلوار جمهوری اسلامی به میدان آزادی و خیابان…

  مسیرهای دسترسی به میدان آزادی تا عید نوروز بازگشایی می شودReviewed by on Feb 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، علی بابایی در حاشیهٔ بازدید از روند اجرای پروژهٔ زیرگذر میدان آزادی و بررسی بازگشایی محور بلوار جمهوری اسلامی به میدان آزادی و خیابان شهید بهشتی، گفت: امروز در حال بررسی هستیم تا مسیر بلوار جمهوری‌اسلامی به میدان آزادی و خیابان شهید بهشتی بازگشایی و بخشی از مشکل ترافیکی این محدوده حل شود.

  وی با بیان اینکه طبق هماهنگی با پیمانکار، مسیر خیابان بهمنیار نیز تا ایام نوروز آزاد خواهد شد، گفت: در تلاش هستیم با آزادسازی مسیر خیابان بهمنیار به میدان آزادی، علاوه بر حل بخشی از مشکل ترافیکی محدودهٔ میدان آزادی، بخشی از مشکلات کسبهٔ این محدوده نیز تا ایام نوروز برطرف شود.

  شهردار کرمان از بازگشایی مسیر خیابان شهیدنامجو (اقبال) و وصل آن به کوچهٔ شماره چهار بهمنیار و ۲۰ متری نادر خبر داد و تصریح کرد: در تلاش هستیم تا پایان سال مسیرهای دسترسی به میدان آزادی بازگشایی و این محدوده به حالت قبل برگردد.

  بابایی افزود: در مجموع دور میدان آزادی و مسیرهای دسترسی به این میدان تا پایان سال بازگشایی خواهد شد و ترافیک این محدوده به حالت قبل برمی‌گردد.

  وی با بیان اینکه طبق پیش‌بینی انجام شده، پروژهٔ زیرگذر میدان آزادی تا اواخر خردادماه سال آینده به پایان خواهد رسید، گفت: با توجه به ای‌که اجرای پروژه‌های بزرگ همواره با مشکلاتی همراه است، این پروژه حداکثر تا شهریورماه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

  شهردار کرمان در عین حال با بیان اینکه زیرگذر میدان آزادی باید براساس روزشماری که در محل پروژه نصب شده است، اجرا شود، گفت: تأکید ما و مدیریت استان بر این است که این پروژه زودتر از موعد به بهره‌برداری برسد.

  بابایی همچنین با اشاره به بالا آمدن آب‌های سطحی در این پروژه، تصریح کرد: آب‌های سطحی و انتقال این آب‌ها به خارج از پروژه، زمان را از ما گرفته و موجب کُندی روند کار شده است.

  وی از تملک برخی املاک مسیری خیابان استقلال خبر داد و گفت: تملک املاک مسیری خیابان بهمنیار نیز در حال انجام است.

  شهردار کرمان همچنین در تشریح پروژهٔ زیرگذر میدان آزادی، با بیان اینکه در این پروژه یک زیرگذر به طول ۷۵۰ متر در چهار لاین از خیابان بهمنیار به استقلال اجرا می‌شود، تصریح کرد: همچنین یک رمپِ زیرگذر، بلوار جمهوری‌اسلامی را به خیابان استقلال وصل می‌کند.

  بابایی افزود: در طراحی پروژهٔ میدان آزادی تلاش شده ضمن باقی ماندن هویت میدان به همان شکل که مردم خاطره دارند، بخش زیادی از مشکلات ترافیکی این میدان برطرف شود.

  وی تصریح کرد: اکنون، حدود ۷۰ درصد از پروژهٔ زیرگذر میدان آزادی ساخته شده و ساخت مابقی آن نیز با سرعت در حال انجام است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.