• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , مذهبی » «ایمان»،«تقوی» و «عمل صالح »مهم ترین راه پیشگیری از آسیب هاست
  کد خبر : 2002490

  «ایمان»،«تقوی» و «عمل صالح »مهم ترین راه پیشگیری از آسیب هاست

  «ایمان»،«تقوی» و «عمل صالح »مهم ترین راه پیشگیری از آسیب هاستReviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از کلاس بیست؛ "محمد رضا وطنی" در جلسه مشترک مدیران آموزش و پرورش و اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گلستان با موضوع کیفیت بخشی…

  «ایمان»،«تقوی» و «عمل صالح »مهم ترین راه پیشگیری از آسیب هاستReviewed by Aryan♥ on Feb 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از کلاس بیست؛ "محمد رضا وطنی" در جلسه مشترک مدیران آموزش و پرورش و اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گلستان با موضوع کیفیت بخشی اجرای طرح تقسیم کارملی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در محیط های آموزشی ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته اظهار کرد: برای مقابله با آسیب های اجتماعی بایستی از رفتار خودمان شروع کنیم .

  وی افزود: باید بدانیم که ایمان ، تقوی و عمل صالح مهم ترین راه برای پیشگیری از آسیب ها است وبایستی خودمان را به آن مجهز نماییم تا بتوانیم با ایفای نقش الگویی خود در جامعه در این امر مهم توفیق داشته باشیم .

  مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در ادامه بر ضرورت انجام گفتمان های موثر با دانش آموزان در زمینه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

  IMG 0021

  "عبدالرضا چراغعلی" مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ضمن تقدیر از مدیران آموزش و پرورش در اجرای برنامه های آموزش پیشگیری در مدارس گفت : اگر بخواهیم اتفاقی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه صورت پذیرد بدون تردید این اتفاق بایستی از آموزش و پرورش و از مدارس شروع شود.

  وی از مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها خواست با تشکیل اتاق فکر از فرهنگیان و افراد صاحب اندیشه و فکر در قالب یک گروه اندیشه ورز مشکلات حوزه اجتماعی شهرستان را مطرح ، بررسی و تجزیه و تحلیل نموده و راهکارهای پیشنهادی خودشان را برای اجرا ارائه نمایند .

  چراغعلی با توجه به نقش تاثیر گذار شادابی و نشاط در جامعه بویژه محیط های دانش آموزی خواستار مشارکت جدی سازمان ها در این امر مهم و بویژه فعالیت های ورزشی در مدارس و جامعه با تاکید بر فعالیت های ورزشی  مشترک پدر و پسر و مادر و دخنر برای ایجاد ارتباط بیشتر بین آنان شدند .

  "محمدبهشتی" معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش ضمن ارائه اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس استان و تشکر از زحمات همکاران در سطوح مختلف از اجرای موفق برنامه های آموزشی پیشگیری در مدارس مطابق با جدول زمانبندی شده از تاریخ ۹ بهمن بر اساس طرح تقسیم کار ملی در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در محیط های دانش آموزی خبر داد.

  وی افزود: همه اقدامات لازم برای ادامه اجرای طرح در مدارس صورت پذیرفته و امیدواریم با همراهی همه مدیران وکارشناسان و همکاران گرامی بتوانیم فعالیتی اثر بخش در این راستا داشته باشیم .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.