• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » برای سرمایه گذاری در استان فرش پهن می کنیم/لرستان سابقه ۱۵سال رتبه اول بیکاری کشور را دارد
  کد خبر : 2002274

  برای سرمایه گذاری در استان فرش پهن می کنیم/لرستان سابقه ۱۵سال رتبه اول بیکاری کشور را دارد

  برای سرمایه گذاری در استان فرش پهن می کنیم/لرستان سابقه ۱۵سال رتبه اول بیکاری کشور را داردReviewed by on Feb 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بیان روز،مهندس هوشنگ بازوند استاندار لرستان در مراسم کلنگ زنی آهک هیدراته منطقه چم گز شهرستان پلدختر با اشاره به…

  برای سرمایه گذاری در استان فرش پهن می کنیم/لرستان سابقه ۱۵سال رتبه اول بیکاری کشور را داردReviewed by on Feb 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بیان روز،مهندس هوشنگ بازوند استاندار لرستان در مراسم کلنگ زنی آهک هیدراته منطقه چم گز شهرستان پلدختر با اشاره به اینکه این پروژه با مشارکت دولت و بخش خصوصی اجرایی می شود اظهار داشت: امسال وضعیت پروژه های دهه فجر استان مطلوب ،۱۹۹۰پروژه با اعتباری بالغ بر ۲هزار و۸۹میلیارد تومان در استان به بهره برداری می رسند.

                   

  وی با تاکید براینکه لرستان از درد و رنج بیکار رنج می برد افزود: به عنوان استاندار کمتر خانواده ای در استان سراغ دارم که یک نفر بیکار نداشته باشند .

   

  بازوند تصریح کرد:لرستان علی رغم ظرفیت ها،پتانسیل ها و قابلیت هایی که دارد ولی همچنان محروم است به طوری که این استان، ۱۵سال که رتبه اول بیکاری در کشور را داشته است.

   

  استاندار لرستان با بیان اینکه وقتی این موضوع آسیب شناسی می کتیم به بحث سرمایه گذاری می رسیم افزود:حضور بخش خصوصی در لرستان فقیرانه بوده به طوری که اگر سالیانه ۵هزار میلیارد تومان در استان سرمایه گذاری کنیم آنوقت به میانگین کشوری می رسیم.

   

  وی با تاکید براینکه در لرستان و در شهرستان پلدختر مردم خاطرات خوشی از کلنگ زنی ندارند گفت:پروژه در لرستان سراغ داریم که از مرحله کلنگ زنی تا شروع عملیات اجرایی آن۵سال طول کشیده تا و از آغاز تا کنون ۱۵سال زمان برده که آن هم فقط ۶۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

   

  استاندار لرستان احداث کارخانه آهک هیدراته مصوب سفر هیات دولت به لرستان است خاطر نشان کرد:این پروژه با عنوان سنگ بری مدرن لرستان در سفر هیات دولت مصوب شد ولی با برگزاری چندین جلسه با متولیان وزرات صنعت و عدم رغبت بخش خصوصی برای سرمایه گذاری این مسئبه به آهک هیدراته تغییر پیدا کرد.

   

  بازوند با بیان اینکه احداث کارخانه آهک هیدراته پلدختر اولین پروژه صنعتی که در لرستان سرمایه گذاری می شود یادآورشد:امیدواریم که باپیگیری شرکت ایمیدرو و بخش خصوصی عملیات اجرایی این پروژه در اسرع وقت آغاز شود تا مردم خاطرات تلخ کلنگ زنی های گذشته را فراموش کنند.

   

  استاندار لرستان با تاکید براینکه فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی پلدختر مکلف به رفع مسائل ومشکلات سرمایه گذار هستند افزود:در بحث سرمایه گذاری های گذشته دولت تاکنون به لرستان کمک شایانی نشده و نیاز به حضور بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در استان است.

   

  نماینده عالی دولت در لرستان با تاکید براینکه برای سرمایه گذاران در لرستان باید فرش پهن کرد افزود:تنها راه مبارزه با بیکاری،سرمایه گذاری است و با شعار و حرف نمی شود معضل بیکاری راحل کرد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.