• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تقویت بصیرت و تفکر انقلابی در همه عرصه ها ضرورت امروز جامعه است
  کد خبر : 2002236

  تقویت بصیرت و تفکر انقلابی در همه عرصه ها ضرورت امروز جامعه است

  تقویت بصیرت و تفکر انقلابی در همه عرصه ها ضرورت امروز جامعه استReviewed by on Feb 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام مسعود صفی یاری شامگاه دوشنبه در همایش کانون های فرهنگی و تبلیغی تبلیغات اسلامی افزود: ما باید تکلیف خود را در خصوص این که در کدام جبهه…

  تقویت بصیرت و تفکر انقلابی در همه عرصه ها ضرورت امروز جامعه استReviewed by on Feb 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام مسعود صفی یاری شامگاه دوشنبه در همایش کانون های فرهنگی و تبلیغی تبلیغات اسلامی افزود: ما باید تکلیف خود را در خصوص این که در کدام جبهه هستیم را روشن و مشخص کنیم.

  وی اظهار کرد: دانش آموزان باید نگاه انقلابی داشته باشد و تفکر سالمی را تقویت کنید چرا که اگر تفکر سالم باشد خروجی هم سالم خواهد بود.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: ما در بحث تفکر انقلابی اول باید قبله را درست کنیم وتحقق این امر هم این است که قبله نمای درست داشته باشیم ولی متاسفانه برخی ها قبله را گم کرده اند.

  صفی یاری تاکید کرد: نظامی که پایه های آن دغدغه دینی است باید اسلامیت جمهوری و جمهوریت نظام حفظ شود و جمهوریت اسلامی مردم سالاری دینی است.

  وی افزود:مقام معظم رهبری تاکید دارند که انقلابی باشید و این انقلابی بودن را منوط به شاخص هایی می دانند.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: رهبری ولی امر، تنها تکیه گاهی است که در نظام اسلامی می توانیم به او اتکا کنیم.

  صفی یاری افزود:کانون های  فرهنگی و تبلیغی سازمان  با زحمات سنگین به نقطه آغازین خوبی رسیدیم و این مجموعه را در قالب جبهه فرهنگی انقلابی می بینیم و این یک نگاه جبهه ای و تفکر انقلابی می خواهد.

  وی با تاکید بر اینکه تقویت بصیرت و تفکر انقلابی در همه عرصه ها ضرورت امروز جامعه ما است.افزود: ما در خط مقدم جهادی هستیم  و باید تفکر انقلابی حاکم باشد.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: شاخص های انقلابی گری را رهبری تبیین کردند و شاخصه اول را پایبندی به مبانی رزشهای انقلاب  اسلامی با برائت از مقام معظم رهبری است و این ارزشها این است که انقلاب بی نام امام خمینی در هیچ کای دنیا شناخته شده نیست  و ما انقلاب را با امام خمینی می شناسیم.

  صفی یاری با بیان اینکه تقویت بصیرت و تفکر انقلابی در همه عرصه ها ضرورت امروز جامعه ما است، ابراز کرد: شاخصه دوم انقلابی گری، هدف گری آرمانهای اسلامی و همت بلند برای رسیدن به این آرمانها است.

  وی با بیان اینکه اصل ولایت فقیه ضامن بقای انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی دارای آرمانها و ارزش های والایی است،گفت: افرادی که در فتنه سال ۸۸ گفتند نه غربی ، نه شرقی جمهوری اسلامی،تفکر انقلابی نیست.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: کانون های فرهنگی و تبلیغی باید چشم انداز نگاه شان با نگاه انقلابی رهبری ترسیم کنند و آرمان رهبری خشکاندن ریشه های فاسدصهیونیست ها هستیم و آرمان بلند امام در انقلاب این است.

  صفی یاری گفت: پایبندی به استقلال کشور در همه عرصه ها شاخصه دیگر برای انقلابی گری است و امام خمینی(ره)تلاش شان استقلال کشور بود.

  وی ابراز کرد: باید عناصر انقلابی و کانون های فرهنگی اقتصاد مقاومتی را بخواهید و مطالبه کنید چرا که اقتصاد مقاومتی زیر بنای استقلال همه جانبه کشور است.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان شاخصه دیگر انقلابی گری را حساسیت در برابر نقشه دشمن وعدم تبعیت از آن است که در میدان دشمن فریب نخورید و زیرک باشید.

  صفی یاری بر تقوای دینی و سیاسی تاکید کردو گفت: انقلابی باید خدا ترس باشیم و خداوند را در همه عرصه ها ببینیم و این شاخصه دیگر انقلابی گری است و انقلابی بدون دین به درد نمی خورد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.