• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » تشکیل کمیته ملی پیشگیری از آتش سوزی/نامگذاری روز ملی سوختگی
  کد خبر : 2002228

  تشکیل کمیته ملی پیشگیری از آتش سوزی/نامگذاری روز ملی سوختگی

  تشکیل کمیته ملی پیشگیری از آتش سوزی/نامگذاری روز ملی سوختگیReviewed by on Feb 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، متن نامه دکتر محمدجواد فاطمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و رئیس هیات مدیره انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته) به دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، به شرح ذیل است….

  تشکیل کمیته ملی پیشگیری از آتش سوزی/نامگذاری روز ملی سوختگیReviewed by on Feb 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، متن نامه دکتر محمدجواد فاطمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و رئیس هیات مدیره انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته) به دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، به شرح ذیل است.

  بسمه تعالی

  جناب آقای دکتر حسن روحانی

  ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

  با سلام و تقدیم احترام به استحضار می رسانیم:

  حال که بهت و ناباوری پس از فاجعه آتش سوزی پلاسکو جای خود را به عزا و ماتم عمومی داده است و فرزندان غیوری از این آب و خاک شهید شده اند و همچنین شماری چند از  هموطنان ما جان خود را از دست  داده اند و کشور عزیزمان متحمل هزینه های مادی و معنوی هنگفتی گردیده است، اعتقاد داریم که این حوادث قابل پیشگیری هستند و با فرهنگ سازی، آموزش، برنامه ریزی، تدوین قوانین، استانداردسازی و نظارت دقیق می توان جلوی این قبیل اتفاقات ناگوار را گرفت، اتفاقاتی روزمره که به دلیل ابعاد کوچک تر مادی و تبلیغاتی، تیتر اول هیچ رسانه ای نمی شوند، اما هر روزه در جای جای میهن عزیزمان، مادرانی را داغدار و فرزندانی را یتیم می کنند. می دانیم که این راه طولانی و دشوار است و به کمک آحاد ملت ایران و همت همه مدیران احتیاج دارد.

  لذا انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته)، بدین وسیله از محضر حضرت عالی استدعا دارد به عنوان رئیس جمهور ملت ایران در تغییر روش های ناکارآمد جاری پیشقدم شده و آموختن از مصائب و بلایا را آموزگار باشید. به عنوان اولین قدم در این راه تشکیل کمیته ملی پیشگیری از آتش سوزی و سوختگی به ریاست نماینده تام الاختیار جناب عالی در نهاد ریاست جمهوری را پیشنهاد می نماییم. باشد که همت حضرت عالی در این باب به عنوان یک سنت حسنه برای آینده ایران، نصب العین آیندگان قرار گیرد.

  همچنین پیشنهاد می کنیم روز سی ام دی ماه هر سال به عنوان روز ملی پیشگیری از آتش سوزی و سوختگی نامگذاری گردد. در صورت موافقت حضرت عالی، انجمن ققنوس آماده ارائه همه جزئیات و هرگونه همکاری است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.