• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » خواهان گسترش همکاری‌های بلندمدت با ازبکستان هستیم
  کد خبر : 2002218

  خواهان گسترش همکاری‌های بلندمدت با ازبکستان هستیم

  خواهان گسترش همکاری‌های بلندمدت با ازبکستان هستیمReviewed by on Feb 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، «ناتالیا خانژینکاوا» مدیر دفتر نمایندگی بانک توسعه و بازسازی اروپا در آسیای مرکزی و روسیه شب گذشته وارد «تاشکند» شد. خانژینکاوا پس از دیدار با «عبدالعزیز کامل‌اف» وزیر امور خارجه ازبکستان، اظهار…

  خواهان گسترش همکاری‌های بلندمدت با ازبکستان هستیمReviewed by on Feb 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، «ناتالیا خانژینکاوا» مدیر دفتر نمایندگی بانک توسعه و بازسازی اروپا در آسیای مرکزی و روسیه شب گذشته وارد «تاشکند» شد.

  خانژینکاوا پس از دیدار با «عبدالعزیز کامل‌اف» وزیر امور خارجه ازبکستان، اظهار داشت: در حال حاضر به دنبال بررسی چشم‌انداز همکاری‌های متقابل‌ هستیم.

  وی افزود: بر اساس رایزنی‌های انجام گرفته با دولت ازبکستان در حوزه اقتصاد زمینه‌های قابل سرمایه‌گذاری در این کشور شناسایی شده است.

  مدیر دفتر نمایندگی بانک توسعه و بازسازی اروپا در آسیای مرکزی و روسیه گفت: حمایت از بازار کوچک و متوسط، بهبود زمینه بازرگانی در ازبکستان و دیگر مسائل از اولویت‌های همکاری‌های دوجانبه محسوب می‌شود.

  وی گفت: ۲ طرف نمی‌خواهند فقط به زمینه‌های سنتی اقتصاد اکتفا کنند بلکه به سراغ ابعاد جدید و نوآوری‌‌ها نیز خواهند رفت.

  خانژینکاوا ادامه داد: شرایط معاصر این امکان را فراهم می‌کند که به چگونگی همکاری‌ها با دید جدیدی نگاه کنیم و این بانک خواستار گسترش همکاری‌های بلندمدت با ازبکستان است.

  وی افزود: سفر قریب‌الوقوع «سوما چاکرابارتی» رئیس بانک توسعه و بازسازی اروپا به تاشکند فرصت خوبی برای گسترش همکاری‌ ازبکستان با این بانک می‌باشد.

  بانک توسعه و بازسازی اروپا با هدف حمایت از اقتصاد بازار و دموکراسی در سال ۱۹۹۱ میلادی ایجاد شده است.

  ۶۵ کشور جهان، اتحادیه اروپا و بانک سرمایه‌گذاری اروپا سهام‌داران این بانک هستند. ازبکستان در سال ۱۹۹۲ میلادی به عضویت بانک توسعه و بازسازی اروپا پیوست.

  بانک توسعه و بازسازی اروپا در ازبکستان حدود ۵۵ طرح به ارزش ۹۰۰ میلیون یورو اجرا کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.