• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » سود تسعیر ارز صادراتی از مالیات و عوارض معاف شد
  کد خبر : 2002177

  سود تسعیر ارز صادراتی از مالیات و عوارض معاف شد

  سود تسعیر ارز صادراتی از مالیات و عوارض معاف شدReviewed by on Feb 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس، مسعود خوانساری امروز در بیست و سومین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه در سال‌های اخیر در حق بخش خصوصی جفا شده است، گفت: البته قبل از…

  سود تسعیر ارز صادراتی از مالیات و عوارض معاف شدReviewed by on Feb 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس، مسعود خوانساری امروز در بیست و سومین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه در سال‌های اخیر در حق بخش خصوصی جفا شده است، گفت: البته قبل از انقلاب هم این موضوع بود، ولی پس از انقلاب بیشتر شد.
  رییس اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر اینکه باید بخش خصوصی را توسعه داد، افزود: در خرداد ماه امسال ۱۰ خواسته توسط بخش خصوصی از دولت مطرح شد که اکثر این موارد به نتیجه رسیده است.
  خوانساری گفت: معافیت سود تسعیر ارز حاصل از صادرات از هر گونه مالیات و عوارض یکی از خواسته های بخش خصوصی از دولت بود که این موضوع حل شد.
  وی افزود: بازگشت ارزش افزوده کالاهای صادراتی حل شده و با ابلاغ سازمان امور مالیاتی کشور مقرر شد تا ۸۰ درصد ان بلافاصله برگردانده شود و ۲۰ درصد هم بعد از تایید دفاتر برگردانده شود.
  رییس اتاق بازرگانی تهران بیان داشت: سومین درخواست ما با توجه به رشد منفی صنعت در سال ۹۴ این بود که اظهارنامه های مالیاتی بنگاه‌های کوچک و متوسط توسط سازمان امور مالیاتی پذیرفته شود که اگرچه در ابتدا این موضوع توسط سازمان امور مالیاتی پذیرفته نشد، اما هم اکنون پذیرفته شده و به زودی توسط این سازمان ابلاغ می شود.
  وی همچنین در مورد خواسته بخش خصوصی از دولت در مورد بیمه و تامین اجتماعی گفت:بیمه همه خرید و فروش‌ها را جز پیمان می‌دانستند و از آن بیمه دریافت می کردند که این هم در حال حل شدن است.
  خوانساری همچنین در مورد حسابرسی و بازرسی ۶ ماهه توسط سازمان تامین اجتماعی از بنگاه های اقتصادی گفت: جهانگیری معاون اول رییس جمهور گفته است که این موضوع برای حل در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مطرح می شود و امیدواریم که این موضوع هم تا پایان سال حل شود.
  ادامه دارد

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.