• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۲۹۷۲۲ واحد مسکن مهر به متقاضیان زنجانی واگذار شده است
  کد خبر : 2002175

  ۲۹۷۲۲ واحد مسکن مهر به متقاضیان زنجانی واگذار شده است

  ۲۹۷۲۲ واحد مسکن مهر به متقاضیان زنجانی واگذار شده استReviewed by on Feb 7Rating: کلیم الله وثوقی در گفتگو با خبرنگار مهر به اجرای طرح مسکن مهر در استان زنجان اشاره کردو افزود: خوشبختانه اجرای این طرح در استان به خوبی اجرا شده است. وی به پروژه های اجرایی شده مسکن مهر در استان اشاره…

  ۲۹۷۲۲ واحد مسکن مهر به متقاضیان زنجانی واگذار شده استReviewed by on Feb 7Rating:

  کلیم الله وثوقی در گفتگو با خبرنگار مهر به اجرای طرح مسکن مهر در استان زنجان اشاره کردو افزود: خوشبختانه اجرای این طرح در استان به خوبی اجرا شده است.

  وی به پروژه های اجرایی شده مسکن مهر در استان اشاره کردو گفت:  بیش از ۳۲ هزار پروژه مسکن مهر در استان زنجان تعریف شده بود که تاکنون بیش از ۲۹ هزار و ۷۲۲ واحد مسکن مهر به متقاضیان واگذار شده است.

  مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت:  بیش از هزار و ۴۴۱ واحد مسکن مهر در استان زنجان قابل افتتاح است و با هزار و ۲۰۰  واحد مسکن مهر  هم قبل از عید به اتمام می رسد.

  مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان تاکید کرد: زنجان نخستین استان در کشور خواهد بود که پرونده مسکن مهر را تمام می کندو این موفقیت بزرگی برای اداره کل راه و شهرسازی است.

  وی افزود: این واحدهای مسکن مهر واگذار شده به متقاضیان در شهرهای با جمعیت بالای ۲۵ هزار نفروزیر ۲۵ هزار نفر است.

  وثوق با بیان اینکه استان زنجان در بحث واگذاری مسکن مهر به متقاضیان عملکرد خوبی دارد، تصریح کرد: اداره راه و شهرسازی استان زنجان در بحث واگذاری مسکن مهر به متقاضیان در استان طرح های خود را با مدیریت و برنامه ریزی زمان بندی شده انجام داده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.