• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سنندج صاحب ۲ شهر بازی می‌شود/ افتتاح تونل انقلاب/ حمایت یک‌میلیارد تومانی از تیم‌های ورزشی
  کد خبر : 2002145

  سنندج صاحب ۲ شهر بازی می‌شود/ افتتاح تونل انقلاب/ حمایت یک‌میلیارد تومانی از تیم‌های ورزشی

  سنندج صاحب ۲ شهر بازی می‌شود/ افتتاح تونل انقلاب/ حمایت یک‌میلیارد تومانی از تیم‌های ورزشیReviewed by on Feb 7Rating: منوچهر فخری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: در بحث معماری شهری، هر شهر و استانی معماری خاص خود را دارد و شهر سنندج نیز از این قاعده مستثنا نیست. شهردار سنندج…

  سنندج صاحب ۲ شهر بازی می‌شود/ افتتاح تونل انقلاب/ حمایت یک‌میلیارد تومانی از تیم‌های ورزشیReviewed by on Feb 7Rating:

  منوچهر فخری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: در بحث معماری شهری، هر شهر و استانی معماری خاص خود را دارد و شهر سنندج نیز از این قاعده مستثنا نیست.

  شهردار سنندج فرهنگی بودن مردم شهر سنندج را یکی از پارامترهای مهم در راستای موفقیت در بحث مدیریت شهری دانست و گفت: نیروهای توانمند و کارآمد و متخصص در بدنه شهرداری از دیگر پارامترهای مهم در این راستا است.

  وی مدیریت واحد شهری را از نیازهای مهم در شهر سنندج دانست و خاطرنشان کرد: شهر متعلق به شهرداری است، اما متاسفانه مدیریت آن در دست شهرداری نیست که همین امر خلاءهایی را ایجاد کرده است.

  شهردار سنندج خاطرنشان کرد: البته در این راستا حرکت‌هایی آغاز شده که امیدواریم با تلاش همه متولیان امر شاهد تحقق این مهم در آینده نزدیک باشیم.

  فخری مشارکت مردم در مدیریت هرچه بهتر شهر را بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: شهرداری سنندج به منظور مشارکت دادن هرچه بیشتر مردم در این حوزه از هر بستری استفاده خواهد کرد.

  وی با بیان اینکه در حوزه کارهای عمرانی نیاز به انجام کارهای فاخر هستیم، گفت: یک اقدام فرهنگی که انجام داده‌ایم معرفی مردم به عنوان ناظر کارهای شهرداری است.

  شهردار سنندج خاطرنشان کرد: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ تعهد به وفای عهد و انجام کار در موقع خود از حرکت‌هایی بود که خوشبختانه در شهرداری انجام گرفته است.

  وجود شهربازی از نیازهای اصلی شهر سنندج است

  فخری در مورد نبود شهربازی در سنندج و برنامه‌های شهرداری در عین زمینه نیز گفت: وجود یک شهربازی واقعا نیاز این شهر بود و خوشبختانه این مهم در حال انجام است.

  وی با بیان اینکه دیدن بازی چند کودک در میان گرد و خاک در کنار سد قشلاق شرمنده‌ام کرد، گفت: دیدن این صحنه تلنگری برای من بود تا به صورت جدی به بحث احداث شهربازی ورود پیدا کردیم.

  شهردار سنندج خاطرنشان کرد: با حمایت مسوولان استانی، اعضای شورای شهر و مشارکت بخش خصوصی شهر سنندج به زودی صاحب دو شهر بازی سر باز و سرپوشیده می‌شود.

  به گفته فخری، شهربازی سرپوشیده سنندج در قالب سه طبقه و در سطح بسیار بالا با پیشرفت فیزیکی مناسب در حال ساخت است و براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

  وی در مورد حمایت شهرداری از تیم‌های ورزشی نیز افزود: وظیفه شهرداری تیم‌داری نیست و گسترش ورزش‌های همگانی را به صورت ویژه در سطح شهر در دستور کار قرار داده است.

  شهرداری سنندج یک میلیارد تومان به تیم‌های ورزشی حمایت کرده است

  شهردار سنندج از حمایت یک‌میلیارد تومانی شهرداری از تیم‌های ورزشی از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و اظهار داشت: این حمایت از تیم‌های مختلف انجام شده است.

  وی در ادامه با تاکید بر اینکه به قول‌هایی که در زمینه اتمام پروژه‌های عمران شهری به مردم داده‌ام پایبند هستم، اضافه کرد: تونل انقلاب از جمله مطالبات مردم از شهرداری است که همانگونه که وعده داده بودیم تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

  فخری گفت: اگر بخاطر برودت هوا نبود این پروژه حتما دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسید، اما متاسفانه برودت هوا روند اجرا را کمی به تاخیر انداخت، ولی قطعا در اسفندماه امسال شاهد بهره‌برداری از این پروژه خواهیم بود.

  شهرداری برنامه کامل و جامعی در بحث عمران شهری دارد

  وی با بیان اینکه شهرداری سنندج برنامه جامع و کاملی در بحث عمران شهری دارد، خاطرنشان کرد: شهرداری برای تک‌تک حوزه‌ها و وضعیت شهر برنامه دارد و سال آینده یک سال بسیار خوب در ابعاد عمرانی برای سنندج خواهد بود.

  شهردار سنندج با تاکید بر اینکه شهرداری سنندج یک شبکه در بحث عمرانی ایجاد کرده است، تصریح کرد: معتقدیم که باید در بحث عمران شهری عدالت وجود داشته باشد و در هر منطقه با توجه به نیازهای اساسی که دارد به صورت متوازن انجام شود.

  وی در پایان گفت: با وجود مشکلات اعتباری که در شهرداری سنندج وجود دارد این قول را به عوامل شهرداری می‌دهم که همچون سال گذشته تمام حقوق و مزایای آنها پرداخت شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.