• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » مرکبات جنوب گران شد/افزایش نرخ انواع سبزی در بازار
  کد خبر : 2002135

  مرکبات جنوب گران شد/افزایش نرخ انواع سبزی در بازار

  مرکبات جنوب گران شد/افزایش نرخ انواع سبزی در بازارReviewed by on Feb 7Rating: سید حسین مهاجران در گفتگو با مهر نرخ جدید انواع میوه و سبزی را در بازار اعلام کرد و اظهارداشت: نسبت به هفته گذشته، قیمت پرتقال جنوب، نارنگی بندری، گریپ فروت و لیموشیرین جنوب افزایش پیدا کرده است. وی اضافه کرد: قیمت…

  مرکبات جنوب گران شد/افزایش نرخ انواع سبزی در بازارReviewed by on Feb 7Rating:

  سید حسین مهاجران در گفتگو با مهر نرخ جدید انواع میوه و سبزی را در بازار اعلام کرد و اظهارداشت: نسبت به هفته گذشته، قیمت پرتقال جنوب، نارنگی بندری، گریپ فروت و لیموشیرین جنوب افزایش پیدا کرده است.

  وی اضافه کرد: قیمت هرکیلوگرم پرتقال داراب از ۵۰۰۰ تومان به ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ تومان، نارنگی بندری از ۱۲۰۰۰ تومان به ۱۶۰۰۰ تومان، پرتقال کوهستان از ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان به ۴۰۰۰ تومان، گریپ فروت از ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان به ۳۰۰۰ تومان و لیموشیرین جنوب از ۲۵۰۰ تومان به ۳۰۰۰ تومان افزایش یافته است.

  رئیس اتحادیه میوه و سبزی افزود: هرکیلوگرم پرتقال شمال سالم بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان و نوع یخ زده و آسیب دیده آن بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ تومان به دست مشتریان می‌رسد.

  مهاجران قیمت هرکیلوگرم کیوی درشت را بین ۳۰۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان، موز بین ۳۲۰۰ تا ۳۸۰۰ تومان، سیب درختی سفید ۶۰۰۰ تومان، سیب درختی قرمز باکیفیت ۵۰۰۰ تومان و سیب قرمز با کیفیت متوسط را ۲۵۰۰ تومان اعلام کرد.

  وی با بیان اینکه هم اکنون هرکیلوگرم خیار گلخانه به نرخ ۳۰۰۰ تومان و خیار بوته‌ای ۲۵۰۰ تومان به دست مشتریان می‌رسد، اضافه کرد: نرخ هرکیلوگرم گوجه فرنگی بین ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان و سیب زمینی و پیاز بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰  تومان است.

  مهاجران قیمت هرکیلوگرم توت فرنگی را نیز بین ۱۲۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: قیمت سبزی خوردن و سبزی جور(پلو، کوکو، آش و قورمه) حدود ۷۰۰ تومان نسبت به هفته قبل گران شده است.

  به گفته رئیس اتحادیه میوه و سبزی قیمت هرکیلوگرم سبزی خوردن به ۲۷۰۰ تومان و سبزی جور به ۲۲۰۰ تومان رسیده است.

  مهاجران دلیل افزایش قیمت سبزی خوردن را، گران شدن شاهی و ریحان عنوان کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.