• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » برنامه‌های کاهش و کنترل طلاق در شورای فرهنگی کشور اجرایی می‌شود
  کد خبر : 2002046

  برنامه‌های کاهش و کنترل طلاق در شورای فرهنگی کشور اجرایی می‌شود

  برنامه‌های کاهش و کنترل طلاق در شورای فرهنگی کشور اجرایی می‌شودReviewed by on Feb 7Rating: شهیندخت مولاوردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های شورای عالی فرهنگی کشور ارتقای مهارت‌های ارتباطی ،زناشویی و رفتاری خانواده‌ها است که تلاش می‌شود این برنامه‌ها در سطح کشور تحقق یابد. وی با…

  برنامه‌های کاهش و کنترل طلاق در شورای فرهنگی کشور اجرایی می‌شودReviewed by on Feb 7Rating:

  شهیندخت مولاوردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های شورای عالی فرهنگی کشور ارتقای مهارت‌های ارتباطی ،زناشویی و رفتاری خانواده‌ها است که تلاش می‌شود این برنامه‌ها در سطح کشور تحقق یابد.

  وی با اشاره به اینکه آسیب‌های اجتماعی هر ۶ ماه یکبار در محضر مقام معظم رهبری به صورت مکتوب و حضوری گزارش می‌شود، افزود: تلاش می‌شود تا با شناسایی آسیب‌های اجتماعی بنیان خانواده‌ها را پیش از بیش در جامعه و سطح کشور مستحکم سازیم.

  معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از کم رنگ شدن تشکیل خانواده‌ها توسط جوانان در جامعه امروزی خبر داد و افزود: ازبزرگترین مشکلاتی که موجب کم رنگ تر شدن ازدواج جوانان و تشکیل خانواده‌ها شده است نداشتن شغل مناسب و مسکن است که باید این مشکل با برنامه‌ریزی‌های راهبردی دولت و مسؤولان به زودی برطرف شود.

  مولاوردی بابیان اینکه رسیدن به یک جامعه پویا و سالم نیازمند یک تربیت سالم در بین خانواده‌ها و جامعه است، تصریح کرد: خانواده‌ها باید با مدیریت و برنامه‌ریزی در تحکیم بنیه خانواده فرزندان خود را از آسیب‌های اجتماعی بیمه کنند.

  وی با یادآور شدن اینکه کشورما یک کشور اسلامی است و باید از فرهنگ دین مبین اسلام که یک فرهنگ سالم و آرامشی را برای جامعه به همراه دارد استفاده کرد، افزود: خانواده‌ها در جامعه ما مقدم است و ما با الهام گرفتن از دستورات دین مبین اسلام و فرهنگ اسلامی‌ باید به سمت تربیت سالم و جامعه سالم حرکت کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.