• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » شورای تحلیل و سیاستگذاری سیما منصوب شدند
  کد خبر : 2002013

  شورای تحلیل و سیاستگذاری سیما منصوب شدند

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی سیما؛ با هدف توسعه، تعمیق، یکپارچه سازی مدیریت پیام در برنامه های تلویزیونی، به پیشنهاد دکتر عبدالکریم خیامی، رئیس مرکز طرح و برنامه سیما، دکتر میرباقری اعضاء شورای تحلیل و سیاستگذاری این معاونت را معرفی کرد. آقایان دکتر حسن خجسته، دکتر عباسعلی حاجی پروانه، دکتر محمدرضا…

  ۷۹

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی سیما؛ با هدف توسعه، تعمیق، یکپارچه سازی مدیریت پیام در برنامه های تلویزیونی، به پیشنهاد دکتر عبدالکریم خیامی، رئیس مرکز طرح و برنامه سیما، دکتر میرباقری اعضاء شورای تحلیل و سیاستگذاری این معاونت را معرفی کرد.

  آقایان دکتر حسن خجسته، دکتر عباسعلی حاجی پروانه، دکتر محمدرضا جوادی یگانه، دکتر علی طلوعی، بهمن مشکینی، محسن مهاجرانی و خانم دکتر علاسوند به عنوان اعضای این شورا معرفی شدند.

  دکتر میرباقری تحلیل عالمانه تغییرات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی در سطح ملی، منطقه ای و جهانی را از مهمترین اهداف اصلی شورا دانست و از اعضاء خواست به تدوین اهداف، اولویت ها و راهبردهای تولیدات تلویزیونی در موضوعات و مناسبت های مختلف براساس اسناد بالادستی توجه نمایند.

  بررسی ایده ها، پیشنهادها و راهکارهای اجرایی خلاقانه و نوآورانه موضوع دیگری است که دکتر میرباقری در حکم خود برآن تاکید داشته و خواهان شناسایی ظرفیت های فضای مجازی برای حضور موثرتر و کارآمد برنامه های تلویزیونی شد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.