• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » مطالبات پزشکان فارس تا خرداد ۹۵ پرداخت شده است
  کد خبر : 2001707

  مطالبات پزشکان فارس تا خرداد ۹۵ پرداخت شده است

  مطالبات پزشکان فارس تا خرداد ۹۵ پرداخت شده استReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، اکبر امیری ظهر امروز در نشستی خبری در محل اداره کل تأمین اجتماعی اظهار داشت: مطالبات پزشکان استان فارس را تا اول خردادماه سال ۱۳۹۵ پرداخت کرده‌ایم، افزون بر اینکه مطالبات…

  مطالبات پزشکان فارس تا خرداد ۹۵ پرداخت شده استReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، اکبر امیری ظهر امروز در نشستی خبری در محل اداره کل تأمین اجتماعی اظهار داشت: مطالبات پزشکان استان فارس را تا اول خردادماه سال ۱۳۹۵ پرداخت کرده‌ایم، افزون بر اینکه مطالبات پزشکان خانواده نیز به‌طور کامل تا اول مهرماه همین سال پرداخت شده است.

  وی با اشاره به طلب ۱۲ هزار میلیارد تومانی وزارت بهداشت از سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: تأمین اجتماعی نیز حدود ۱۳۰ هزار میلیارد تومان از دولت طلبکار است و بحث تهاتر کردن این بدهی‌ها دنبال می‌شود که امیدواریم به نتیجه برسد.

  این مقام مسؤول با اشاره به بحث نپذیرفته شدن بیماران تأمین اجتماعی در صورت عدم وصول طلب دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز گفت: این کار از نظر اخلاقی درست نیست و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز چنین عقیده‌ای دارد اما بالاخره باید مشکلات دو دستگاه به‌نوعی حل‌شده، چراکه فشار این قضیه نباید به بیماران وارد شود.

  مدیر درمان اداره کل تأمین اجتماعی استان فارس همچنین از قرارداد با یک شرکت اتریشی برای ساخت نخستین بیمارستان تأمین اجتماعی خبر داد و اظهار داشت: زمین این بیمارستان در بزرگراه حسینی الهاشمی تملک شده که پس از بررسی هیات مدیره قرارداد ساخت به امضای طرفین خواهد رسید.

  امیری در ادامه با اشاره به حذف تدریجی دفترچه‌های کاغذی نیز گفت: حذف دفترچه‌ها در مراکز ملکی آغازشده و در مراحل بعدی با ایجاد یک شبکه این کار در مراکز نیز صورت خواهد گرفت.

  وی همچنین با اشاره به بحث طرح تحول سلامت اظهار داشت: از نظر شاخص‌های سلامت دسترسی به سطح یک سلامت و درمان در این طرح افزایش داشته است که این میزان در سطح دو که شامل پزشکان متخصص می‌شود کمتر است.

  این مقام مسؤول افزود: در طرح تحول سلامت کاهش پرداختی از جیب بیماران قابل‌ملاحظه بوده اما هزینه بیمه‌ها نیز افزایش پیدا کرده که به نوعی هزینه درمان از جیب مردم به بیمه‌ها منتقل شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.