• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » استخدام » دستگاه قضا به شهردار کرج تذکر داد/ماجرای استخدام‌های فامیلی
  کد خبر : 2001703

  دستگاه قضا به شهردار کرج تذکر داد/ماجرای استخدام‌های فامیلی

  دستگاه قضا به شهردار کرج تذکر داد/ماجرای استخدام‌های فامیلیReviewed by on Feb 6Rating: حاجی رضا شاکرمی در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این پرسش که آیا درباره استخدام‌های غیرقانونی بستگان اعضای شورای شهر کرج در شهرداری پرونده قضایی تشکیل‌شده است، گفت: خیر تا کنون در این رابطه پرونده‌ای تشکیل نشده است. وی…

  دستگاه قضا به شهردار کرج تذکر داد/ماجرای استخدام‌های فامیلیReviewed by on Feb 6Rating:

  حاجی رضا شاکرمی در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این پرسش که آیا درباره استخدام‌های غیرقانونی بستگان اعضای شورای شهر کرج در شهرداری پرونده قضایی تشکیل‌شده است، گفت: خیر تا کنون در این رابطه پرونده‌ای تشکیل نشده است.

  وی در ادامه با تأکید بر اینکه از طرق مختلفی مطلع شدیم اعضای شورای شهر کرج برخی از بستگان خود را در شهرداری استخدام می کنند، گفت: دستگاه قضا در این خصوص به شورای شهر و شهردار کرج نامه‌ای نوشته و تذکرات لازم داده‌شده است زیرا معتقدیم شهروندان در خصوص استخدام‌ها حقوقی یکسان دارند.

  به گفته شاکرمی استخدام در شهرداری و هر سازمان و نهاد دیگری باید مطابق ضوابط و مقررات باشد.

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز بابیان اینکه اگر این موضوع اثبات شود، هیئت نظارت بر انتخابات ورود خواهد کرد، گفت: ما مرجع رسیدگی به صلاحیت اعضا برای انتخابات پیش رو نیستیم ولی اگر اعضای شورای شهر اقداماتی خلاف قانون انجام دهند از چشم هیئت نظارت بر انتخابات پنهان نخواهند ماند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مدتی است برخی از شهروندان در خصوص استخدام‌های خارج از چارچوب بستگان برخی از اعضای شورای شهر در سازمان‌های شهرداری کرج اعتراض دارند این اعتراض‌ها مدتی است نقل محافل شده است و در فضای مجازی نیز موردنقد بررسی کاربران قرار می‌گیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.