• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » علوم پزشکی بیماران را به دلیل بدهی تامین اجتماعی پذیرش نکرد
  کد خبر : 2001666

  علوم پزشکی بیماران را به دلیل بدهی تامین اجتماعی پذیرش نکرد

  علوم پزشکی بیماران را به دلیل بدهی تامین اجتماعی پذیرش نکردReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، اکبر امیری ظهر دوشنبه در نشست خبری وضعیت پرداخت های تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: مطالبات تا خرداد ۹۵ داده شده و در این راستا یک ماه…

  علوم پزشکی بیماران را به دلیل بدهی تامین اجتماعی پذیرش نکردReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، اکبر امیری ظهر دوشنبه در نشست خبری وضعیت پرداخت های تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: مطالبات تا خرداد ۹۵ داده شده و در این راستا یک ماه از دیگر استانها جلوتر هستیم.

  وی ادامه داد: برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاه اعلام کردند که یکسال است دریافتی نداشتند در حالیکه ما به وظیفه خودمان عمل کردیم.

  معاون درمان تامین اجتماعی فارس تاکید کرد: ۲۶۰ میلیارد تومان مطالبه دانشگاه از تامین اجتماعی است که در این راستا همکاری های مختلفی انجام شده است.

  امیری با اشاره به اینکه چندین بیمار با مراجعه به ما اعلام کردند که مراکز درمانی از جذب انها خودداری کرده اند، گفت: بیش از ۳ بیمار طی مراجعه ای که به ما داشتند اعلام کرد که مراکز درمانی به دلیل بدهی تامین اجتماعی از دانشگاه از پذیرش انها جلوگیری کردند که این کار تحت هیچ شرایطی درست نیست.

  وی یادآور شد: بیماران حق و حقوقی دارند و باید به انها توجه کرد نه انکه دانشگاه و بیمارستان تقاضای پرداخت سریع برای جذب بیمار را داشته باشند.

  معاون درمان تامین اجتماعی فارس ادامه داد: با صحبت هایی که انجام شد مشکلات این بیماران نیز برطرف شد اما نباید بیماران را وارد اینگونه مباحث داخلی کرد.

  امیری در خصوص وضعیت مراکز درمانی تامین اجتماعی نیز گفت: به غیر از بیمارستان ۳۰۰ تخته شهید بهشتی در حال رایزنی و بستن قرار داد برای ساخت یک مرکز درمانی دیگر نیز هستیم.

  وی تاکید کرد: هماهنگی های لازم انجام و زمین نیز مشخص شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.