• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو , اقتصاد داخلی , اقتصادی » بررسی و رفع نواقص مراکز معاینه فنی خودرو شهر کرمان
  کد خبر : 2001658

  بررسی و رفع نواقص مراکز معاینه فنی خودرو شهر کرمان

  بررسی و رفع نواقص مراکز معاینه فنی خودرو شهر کرمانReviewed by Aryan♥ on Feb 6Rating: سیدمحمد موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افتتاح آزمایشی سامانه «سیمفا» معاینه ‌فنی کشور در تهران اظهار کرد: در همین راستا این کارگروه از مراکز معاینه فنی در شهر کرمان بازدید و نواقص موجود را بررسی و…

  بررسی و رفع نواقص مراکز معاینه فنی خودرو شهر کرمانReviewed by Aryan♥ on Feb 6Rating:

  سیدمحمد موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افتتاح آزمایشی سامانه «سیمفا» معاینه ‌فنی کشور در تهران اظهار کرد: در همین راستا این کارگروه از مراکز معاینه فنی در شهر کرمان بازدید و نواقص موجود را بررسی و پیگیری کرد.

  وی مراکز معاینه فنی را نسبت به رفع نواقص و معایب مکلف دانست و افزود: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری به این مراکز دو هفته مهلت داده و طی بازدید سرزده کارگروه از تک تک این مراکز، نسبت به ادامه فعالیت آن‌ها تصمیم گیری خواهد کرد.

  موسوی با اشاره به نواقص متعدد مراکز معاینه فنی شهر کرمان اظهار داشت: شهرداری کرمان در زمینه سلامت محیط زیست شهروندان مسئولیت دارد و با مراکزی که نسبت به رفع نواقص خود اقدام نکنند برخورد جدی می کند.

  وی نقش خودروهای عمومی و شخصی را در افزایش آلودگی هوا موثر عنوان و تاکید کرد: با برنامه‌ریزی‌های اخیر، نظارت مستمر و پیگیری جدی برای رفع نواقص و ارتقای مراکز معاینه فنی خودرو شهر کرمان صورت می گیرد.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری با بیان اینکه مراکز فنی نقش مهمی در صدور مجوز خودروها بر عهده دارند، تصریح کرد: بعد از شناسایی، رفع نواقص و ارتقای مراکز فنی خودرو، از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، پلیس نیز با خودروهای دارای نقص فنی برخورد کرده و اعمال قانون می‌کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.