• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » حضور هیأت‌های سرمایه‌گذاری خارجی گامی مهم در جهت توسعه اقتصادی
  کد خبر : 2001636

  حضور هیأت‌های سرمایه‌گذاری خارجی گامی مهم در جهت توسعه اقتصادی

  حضور هیأت‌های سرمایه‌گذاری خارجی گامی مهم در جهت توسعه اقتصادیReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، رحیم بنامولایی پیش از ظهر امروز در نشست با یک هیأت تجاری که از کشور آلمان به این استان سفر کرده‌اند، ‌گفت: یکی از مهمترین راهکارهای توسعه اقتصادی فراهم کردن…

  حضور هیأت‌های سرمایه‌گذاری خارجی گامی مهم در جهت توسعه اقتصادیReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، رحیم بنامولایی پیش از ظهر امروز در نشست با یک هیأت تجاری که از کشور آلمان به این استان سفر کرده‌اند، ‌گفت: یکی از مهمترین راهکارهای توسعه اقتصادی فراهم کردن بسترهای لازم برای حضور هیأت‌های سرمایه‌گذاری خارجی است.

  وی با اشاره به اینکه استان البرز ظرفیت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد،‌ بیان داشت: در این راستا معرفی این ظرفیت‌ها و فراهم کردن بسترهای حضور سرمایه‌گذاران یکی از مهمترین اقداماتی است که باید به درستی انجام شود.

  این مسؤول با بیان اینکه تاکنون هیأت‌های سرمایه‌گذاری بسیاری به استان البرز سفر کرده‌اند، ‌خاطرنشان کرد: در این راستا همچنین قراردادهایی با این هیأت‌های تجاری منعقد شده است.

  وی با اشاره به ورود هیأت ۱۴ نفره از کشور آلمان گفت: این هیأت تجاری برای نخستین بار با هدف بررسی راه‌های همکاری و توسعه روابط تجاری و اقتصادی مشترک به استان سفر کرده است.

  بنامولایی برگزاری نشست‌های تخصصی بین تجار و بازرگانان البرز و ایالت راینلاند ـ فالتس و امضا تفاهمنامه همکاری را از جمله برنامه‌های این هیأت تجاری عنوان کرد.

  رنیس اتاق بازرگانی استان البرز بیان داشت: این هیأت برای بررسی در زمینه‌های کشاورزی و تجهیزات، لوازم الکترونیکی (کابل)، راه‌اندازی سیستم‌های عملیاتی، تکنولوژی آبیاری و مهندسی کشاورزی و … به این استان سفر کرده است.

  وی گسترش و تحکیم روابط بازرگانی، صنعتی، معدنی و کشاورزی با دنیای خارج را مستلزم تقویت روابط بین‌المللی ذکر کرد و گفت: ایجاد این روابط از جمله مهمترین وظایف اتاق بازرگانی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.