• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تبلیغات غیرقانونی کاندیدای شورای شهر پیگرد قانونی می شود
  کد خبر : 2001617

  تبلیغات غیرقانونی کاندیدای شورای شهر پیگرد قانونی می شود

  تبلیغات غیرقانونی کاندیدای شورای شهر پیگرد قانونی می شودReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از چرام فتاح محمدی مدیرکل سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمدگفت:دومین جلسه ستاد انتخاباتی در استان تشکیل شده که قانون انتخابات نیز ابلاغ شده است. وی افزود: ما کار آموزش را برای…

  تبلیغات غیرقانونی کاندیدای شورای شهر پیگرد قانونی می شودReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از چرام فتاح محمدی مدیرکل سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمدگفت:دومین جلسه ستاد انتخاباتی در استان تشکیل شده که قانون انتخابات نیز ابلاغ شده است.

  وی افزود: ما کار آموزش را برای فرمانداری ها شروع کردیم که قطعا این آموزش ها و آیین نامه ها برای فرمانداران و بخشداران یک معیار است.

  محمدی بیان کرد:اگر افرادی اقداماتی را درخصوص تبلیغات زود هنگام انتخاباتی انجام می دهند که خلاف ضوابط و قانون باشد،باید تذکرات و هشدارها به این افراد داده شود.

  مدیرکل سیاسی امنیتی استاندار اظهار کرد:در استان ما رسم و رسوماتی وجود دارد که از نظر شکلی احساس می شود که مغایرتی با انتخابات نداشته است.

  وی اضافه کرد:ماهیت این فعالیت ها تبلیغات انتخاباتی بوده اما شکل کارتبلیغاتی نیست؛به عنوان مثال می توان به تجمع مراسمات تشییع و تدفین افراد اشاره کرد که با توجه به شرایط فرهنگی و اجتماعی باید بصورت ظریف و دقیق به این افراد رسیدگی کرد.

  محمدی ادامه داد:مبحث مهم آموزش عوامل اجرایی،مجریان و هیئت های نظارت انتخابات است و با توجه به تشکیل دفتر شورای نگهبان ریاست جمهوری با چنین افرادی برخورد خواهد شد.

  مدیرکل سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری چرام مبنی بر اینکه کاندیدای شورای شهر می توانند جناح های سیاسی را در تبلیغات خود قرار دهند،گفت:به هرحال انتخابات آزاد است و افراد می توانند بصورت مستقل یا احزاب قانونی که مجوز دارند،شرکت کنند.

  وی افزود:اما باید اینگونه فعالیت ها در زمان معین و مشخص انجام شود و مشکلی هم ندارد که بصورت فردی یا تحت لوای یک حزب قانونی و ثبت شده،فعالیت کنند.

  وی در ادامه متذکر شد:تعداد افرادی که برای شورای شهر و روستا شرکت خواهند کرد،زیاد بوده و زمان ثبت این افراد یک هفته است.بنابراین احتمال دارد برای دریافت عدم سوءپیشینه وقت و زمان کافی نداشته باشند و بهتر است از کنون پیگیر دریافت آن باشند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.