• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » قیمت مرکبات جنوب در میدان میوه و تره بار کیلویی ۷ هزار تومان است
  کد خبر : 2001559

  قیمت مرکبات جنوب در میدان میوه و تره بار کیلویی ۷ هزار تومان است

  قیمت مرکبات جنوب در میدان میوه و تره بار کیلویی ۷ هزار تومان استReviewed by on Feb 6Rating: ناصر اطرج در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۸۰ درصد مرکبات شمال از بین رفته است و احتمال اینکه ۲۰ درصد مرکبات هم به دست دلال ها افتاده باشد که در شب عید بازار را به…

  قیمت مرکبات جنوب در میدان میوه و تره بار کیلویی ۷ هزار تومان استReviewed by on Feb 6Rating:

  ناصر اطرج در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۸۰ درصد مرکبات شمال از بین رفته است و احتمال اینکه ۲۰ درصد مرکبات هم به دست دلال ها افتاده باشد که در شب عید بازار را به دست گرفته باشند، وجود دارد.

  وی بیان داشت: مسئولان استان اصفهان نسبت به کمبود شدید مرکبات در اصفهان واقف هستند و اگر هم وزیر جهاد کشاورزی اعلام می‌کند مرکبات به اندازه کافی هست شاید این گفته وی ناشی از آمارهای اشتباهی باشد که به وزیر داده‌اند.

  رئیس اتحادیه میوه وتره بار اصفهان تصریح کرد: طی چند روز گذشته نیز شاهد سرمازدگی مرکبات جنوب بودیم به صورتی که در حال حاضر مرکبات جنوب در میدان میوه و تره بار کیلویی هفت هزار تومان به فروش می‌رسد.

  وی با بیان اینکه احتمال اینکه مرکبات جنوب در بازار به کیلویی ۹ هزار تومان هم برسد، وجود دارد، ادامه داد: با وجودی که به غیر از پرتقال و نارنگی، مابقی میوه‌ها از جمله سیب، خیار، موز و کیوی هیچ کمبودی نیست اما اگر واردات پرتقال و نارنگی نداشته باشیم و به قیمت گزاف در سطح بازار به فروش برسد احتمال اینکه مابقی میوه‌ها هم تحت تاثیر قرار بگیرد وجود دارد.

  وی گفت: با گران شدن قیمت پرتقال و نارنگی، مردم به طبع به سراغ سایر میوه‌ها می روند و چون تقاضا زیاد می‌شود قیمت این نوع میوه ها هم افزایش می‌یابد.

  اطرج با اشاره به اینکه امسال نیاز مبرم به واردات پرتقال و نارنگی داریم تا بتوانیم تعادل را در بازار ایجاد کنیم، اعلام کرد: ما برحسب وظیفه به مسئولان این کمبود را گوشزد کردیم اگر عمل کنند که تمام خانواده ها می توانند از عهده خرید میوه های شب عید بر آیند اگر نه که بسیاری از خانواده‌ها قادر به خرید میوه نخواهند بود.

  رئیس اتحادیه میوه و تره بار اصفهان گفت: هم اکنون پرتقال‌های سرمازده شمال نیز در سطح بازار وارد شده و با قیمت ارزان به فروش می‌رسد که مردم باید بدانند وقتی خریدار پرتقال ارزان قیمت هستند به طور قطع سرمازده است و با وجود ظاهر خوب، خشک و تلخ است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.