• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , بهداشت و سلامت » بهره‌مندی ۲۲۰۰ زن سرپرست خانوار کرجی از خدمات بیمه تأمین اجتماعی
  کد خبر : 2001454

  بهره‌مندی ۲۲۰۰ زن سرپرست خانوار کرجی از خدمات بیمه تأمین اجتماعی

  بهره‌مندی ۲۲۰۰ زن سرپرست خانوار کرجی از خدمات بیمه تأمین اجتماعیReviewed by Aryan♥ on Feb 6Rating: علی حسین فرسود در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه بانوان سرپرست خانوار سنین ۳۵ تا ۵۰ سال مشمول دریافت این خدمت هستند، اظهار کرد: دو هزار و ۲۰۰ بانوی سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان کرج…

  بهره‌مندی ۲۲۰۰ زن سرپرست خانوار کرجی از خدمات بیمه تأمین اجتماعیReviewed by Aryan♥ on Feb 6Rating:

  علی حسین فرسود در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه بانوان سرپرست خانوار سنین ۳۵ تا ۵۰ سال مشمول دریافت این خدمت هستند، اظهار کرد: دو هزار و ۲۰۰ بانوی سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان کرج از ابتدای سال تاکنون با پرداخت رقمی معادل ۲۳ میلیارد ریال از خدمات پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی این نهاد بهره‌مند شده‌اند .

  وی افزود:پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان باهدف تأمین آتیه و بهره‌مندی آن‌ها از مستمری بازنشستگی انجام می‌شود .

  وی گفت: دو هزار و ۲۰۰ بانوی سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان کرج از ابتدای سال تاکنون با پرداخت رقمی معادل ۲۲ میلیارد ریال از خدمات پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی این نهاد بهره‌مند شده‌اند .

  فرسود افزود: پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی،   اهمیت توسعه کارآفرینی و فراهم کردن امکانات برای گسترش فعالیت اقتصادی مددجویان نیز در دستور کار قرار دارد که هم‌اکنون نیز در حال انجام است .

  معاون اداری مالی کمیته امداد استان البرز تصریح کرد: این نهاد در سرفصل‌های اشتغال، درمان، پرداخت کمک‌هزینه معیشت، خرید، ساخت و تعمیرات مسکن، پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه و ازدواج، امور فرهنگی و تحصیلی و پرداخت تسهیلات کارگشایی به مددجویان تحت حمایت خدمت ارائه می‌کند .

  وی تأکید کرد: کمیته امداد با اجرای طرح‌های مختلف درصدد است پس از ایجاد اشتغال و کسب استقلال اقتصادی، خانواده‌های تحت حمایت را از چرخه حمایت خارج کند .

   فرسود خاطرنشان کرد: این نهاد به‌منظور یاری‌رساندن به اقشار محروم جامعه، طرح‌های متنوعی را در جهت فقرزدایی و فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در امور نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان با رویکرد اعتمادسازی به مرحله اجرا درآورده است و دراین‌بین از خیران دعوت می‌کند در موضوعاتی مانند اشتغال، مسکن، درمان، اعزام به اردوهای زیارتی، جهیزیه و تحصیل کمیته امداد را یاری کنند .

  معاون اداری مالی کمیته امداد استان البرز بیان کرد: در حال حاضر حدود ۲۱ هزار نیازمند کرجی به‌صورت دائم از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.