• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بی عرضگی برخی مسئولین سبب مشکلات اقتصادی و اشتغال کشور است
  کد خبر : 2001395

  بی عرضگی برخی مسئولین سبب مشکلات اقتصادی و اشتغال کشور است

  بی عرضگی برخی مسئولین سبب مشکلات اقتصادی و اشتغال کشور استReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازنسیم قائن ، محمدحسن فشی مسئول سیاسی قرارگاه خاتم الانبیاء درهمایش بصیرت افزایی که روز گذشته به همت بسیج جامعه زنان در فاطمیه قاین برگزار شد…

  بی عرضگی برخی مسئولین سبب مشکلات اقتصادی و اشتغال کشور استReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازنسیم قائن ، محمدحسن فشی مسئول سیاسی قرارگاه خاتم الانبیاء درهمایش بصیرت افزایی که روز گذشته به همت بسیج جامعه زنان در فاطمیه قاین برگزار شد با اشاره به خدمات ارزنده بانوان در دوران انقلاب اسلامی گفت:یکی از حکمت هایی که انقلاب را به اینجا رسانده است زنان بوده اند.

  وی افزود: درروند دوران نظام های دینی از زمان پیغمبر(ص)تا کنون زنان نیز در این روند تاریخی نقش داشته اند.

  انقلاب اسلامی حلقه بین عاشورا وانتظار است

  معاونت سیاسی قرارگاه خاتم الانبیاء با اشاره به سخنی از امام خمینی(ره)که می فرمایند زنان ما در انقلاب اسلامی معلم ما بودند گفت:نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی کمتر از مردها نبوده است وقطعااگرحمایت ها ورشادتهای خواهران در انقلاب نبود این اتفاق نمی افتاد.

  سرهنگ فشی در ادامه سخنان خود گفت: اگردر مباحث آینده پژوهشی به انقلاب نگاه کنیم هرملت وکشوری چنانچه  یک گذشته وآینده نداشته باشد آن ملت نمی تواندبه اهداف راهبردی خود برسد واین را انقلاب اسلامی مادارد وگذشته ما در عاشوراست وآینده ما در انتظا راست وکجای دنیاراسراغ دارید که انقلاب آن این ویژگی را داشته باشد؟

  وی افزود:انقلاب اسلامی حلقه بین عاشورا وانتظار است وگذشته و آینده رابه یکدیگر پیوند داده است.

  فشی تصریح کرد؛پیوند بین این حلقه از بعثت آغاز می شود ودر غدیرتکامل می یابد ودرعاشورا ابلاغ می شود ودر ظهور اتفاق خواهد افتاد.

  وی گفت:این روندی است که انقلاب پایه گذاری کرده است ودر حال حاضر همه جهان تحت تکفرانقلاب اسلامی قرارگرفته اند وبزرگترین پدیده بعد از ظهور اسلام، انقلاب اسلامی است.

   

  معاونت سیاسی قرارگاه خاتم الانبیا در بخش دیگری از سخنان خود گفت:انقلاب اسلامی ماپس از سی وهشت سال همچنان مستحکم وپایدارتروپرقدرت تر از گذشته است .

  وی ادامه داد:مسیرانقلاب چند مرحله دارد که مرحله اول آن بعثت پیامبربوده است وجنگها بیرون از مرزها بود درآن زمان جنگ داخلی نبود وشروع نفوذ یهودیت از همان جا کلید خورد درمرحله دوم فرمان غدیر صادرشد وتکلیف اسلام را مشخص کردند.

  شفی گفت: درواقعه غدیر انتقال رهبری صورت نگرفت اما در انقلاب اسلامی ایران بعد از رحلت امام (ره)انتقال رهبری صورت گرفت .

  وی افزود:در مرحله سوم عاشورا اتفاق افتاد واسلام را احیا کردندوچهارمین مرحله  پیروزی انقلاب بود

   

  شفی گفت:این اتفاق هم جزء روند تاریخی انقلاب اسلامی است واز ووقتی این پیروزی به دست آمد، دشمن شروع به فتنه وتعرض به کشور کرد.

  جمهوری اسلامی از فریادهای ترامپ نمی ترسد

  وی افزود:زمانی کشور ماژاندارمنطقه بود وآمریکا وشوروی برای منافع خودشان ایران را حمایت می کردندوامروز دیگر آمریکا قدرتی ندارد واین ترامپ که این همه داد وفریاد میزند فقط دور وبر خودش راگرد وخاک می کند.

  معاونت سیاسی قراراگاه خاتم الانبیاء به اشاره به دوران جنگ تحمیلی گفت:زمانی بود که ما حتی سیم خاردار هم نداشتیم وبا کمترین امکانات از خودمان دفاع می کردیم وبا این امکانات جلویشان ایستادیم وحالا که موشک قاره پیما داریم جرات دارند به ایران حمله کنند؟حالا که نیروهای زبده ای داریم که در خارج از مرزها از کشورهای اسلامی دفاع می کنند میخواهند حمله کنند؟

  اینها قدرت حمله را ندارند وفریادهای ترامپ که می گوید من به ایران حمله می کنم ارزشی ندارد چرا که ترامپ متوجه نیست صنعت کشورش را قدرت ایرانی می چرخاند.

  وی گفت:صنعت مخابراتی آمریکا دردست ایرانیهاست وفضانوردش ایرانی الاصل است وبسیاری از جاهای حساس آمریکا دست ایرانیهاست واگر اینهارا بیرون کند صنعت آمریکا می خوابد.

  سرهنگ شفی گفت:این فریادها ودادزدن های ترامپ بازخورد داخلی برای خودشان دارد و وضع داخلی آمریکا خراب است وجمهوری اسلامی ایران از فریاد های ترامپ نمیترسد .

   

  برخی از مسئولین ما در خوابند

  مسئول قرارگاه خاتم الانبیاء اظهارداشت: امروز نظام جمهوری اسلامی نیاز به یک دولت ونظامی دارد که بتواند دغدغه اصلی یعنی معیشت مردم را حل کند اما برخی از مسئولین ما واقعا خواب هستند وبا وجود این که ما چند بار از این نفوذهای دشمن که افکار عمومی را عوض می کنند ضربه خورده ایم اما عبرت نمی گیریم وبازمیگوییم آمریکا فلان کمک را به ما کردآیا آمریکا دلش برای ایران می سوزد؟

  وی بابیان این که مشکلات اقتصادی واشتغال کشوررا ماهم قبول داریم گفت: درجمهوری اسلامی ایران امکانات زیادی داریم که مدیریت درستی نمی شود.

  منابعی از قبیل نفت،منابع آبی،کشاورزی،فرش و..درکشور داریم وبرخی مسئولین ما هنوز متوجه این امکانات وثروتها نیستندواین از بی عرضگی برخی مسئولین ماست که مدیریت درستی ندارند وبا همه امکانات وضعیت اشتغال ومعیشتی مردم با مشکل مواجه است واین مسئله ای که ما امروز با آن مواجه هستیم خیلی بزرگتر وفراتر ازاین است که ما بخواهیم روی موضوعات خیلی کوچک دعوای سیاسی داشته باشیم.

  شفی ادامه داد:در ایران منابعی داریم که اگر خوب مدیریت شوددیگر جوان بیکاردر کشور نخواهیم داشت.

  دربرخی مناطق منابعی داریم که راحت می شود تولید داشت واشتغال ایجاد کرد واین ها گاهانگرانی هاییست که ماداریم واین دلیل نمی شود که بگوییم انقلاب اسلامی متوقف شده است چون این انقلاب مسیری را طی می کند که هدفدار است ومنجر به اتفاق بزرگی خواهد شد ودر این مسیرحرکت سنگهایی پرت می شود وبه قطار انقلاب می خورد.

  وی افزود: مقام معظم رهبری مدیریت تمامی این منابع را می دانند ودغدغه معیشت واشتغال مردم رادارند ودر همه حوزه ها سیاستهای کلی میدهنداما بسیاری توجهی به این سیاستها ندارند.

   

  معاونت سیاسی قرارگاه خاتم الانبیا درادامه گفت:براساس آنچه در تاریخ موجوداست وشواهد نشان می دهد دشمنان پس از پیروزی انقلاب برای براندازی این نظام اقدامات بسیاری را انجام داده اندوحتی شواهدی موجود است که پنتاگون در ۴استان کشور یک سری تحقیقاتی داشته است که خود اذعان داشته اند که تاکنون در مورد ایران راه را اشتباه رفته ایم که نتوانسته این انقلاب را به مرحله سقوط برسانیم واینها با جنگ سقوط نمی کنند.

  وی ادامه داد: پنتاگون اعلام کرده است که ایران ۴سلاح فریاد،اشک،خون وانتظاررادارد وتا زمانی که این ۴سلاح را از آنها نگیریم هرگز سقوط نخواهند کرد.

  آنها هرهفته در نمازجمعه دورهم جمع می شوند وفریاد می زنند وتجمع وراهپیمایی دارندوباید این تجمع را ازآنها گرفت.

  آنهاشخصی دارند که بعد از۱۴۰۰سال هنوزیک ارتباط قلبی دارندو برایش اشک می ریزند.

  آنها برای دفاع از مرزها خون میدهندوهیچ ابایی برای ترس از این خون دادن ندارند وآخرین سلاحشان انتظاراست وهرگز مایوس نمی شوند.

   

  وی در بخش پایانی سخنان خود گفت:دراین شرایط حساس رهبری بارهابه مسئولین تذکر داده اند که دعواهای خودرا بین مردم نبرید وقوا مشکلات رادربین خود حل کنند ونتیجه را به مردم بگویند.

  شفی گفت:در حال حاضر در شرایط حساسی هستیم وهمه برای حفظ انقلاب وظیفه داریم بکوشیم وآنهایی که سختی بیشتر می کشند در پیش خدا معجورند.

  وی بیان داشت: برخی اختلاس های هزار دلاری دارند وبازهم فریادشان بلند است ودخترشان آنهارا ذخیره انقلاب می نامند در حالی که خانواده شهدایی داریم که ۴شهید را تقدیم نظام کرده است ویکبار هم اعتراض نکرده اند وآنهارا ذخیره انقلاب نخوانده اند.

  وی در پایان افزود: انقلاب یک پدیده الهی است وهمه ما بایدظهور حضرت حجت را ببینیم و  وظیفه ما این است انرژی انقلاب را صرف انقلاب کنیم،وحدت داشته باشیم، نیاز به اتکاءبه خارج نداشته باشیم واز ظرفیت داخل استفاده کنیم و امر به معروف ونهی از منکر این واجب فراموش شده از یاد ما نرود.

  شفی گفت:دربرابراین وظیفه خوداگر توجیه کنیم حماقت است واگر تضعیف کنیم خیانت وما باید تکمیل کنیم وبه دنبال تکمیل واصلاح باشیم .

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.