• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » از انفجار در حسینیه رهپویان تا نامه خفت بار به ترامپ/ شجره ای که همواره ملعونه است
  کد خبر : 2001391

  از انفجار در حسینیه رهپویان تا نامه خفت بار به ترامپ/ شجره ای که همواره ملعونه است

  از انفجار در حسینیه رهپویان تا نامه خفت بار به ترامپ/ شجره ای که همواره ملعونه استReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسیم زنجان، انقلاب اسلامی ایران اهداف فراوانی داشته و دارد. برخی از این اهداف محقق شده و برخی دیگر…

  از انفجار در حسینیه رهپویان تا نامه خفت بار به ترامپ/ شجره ای که همواره ملعونه استReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسیم زنجان، انقلاب اسلامی ایران اهداف فراوانی داشته و دارد. برخی از این اهداف محقق شده و برخی دیگر نیز هنوز و پس از گذشت ۳۸ سال از انقلاب، بدست نیامده است.

  اولین و مهمترین هدف انقلاب، تغییر رژیم سلطنتی و برپایی یک نظام جمهوری با محوریت دین غالب مردم ایران- اسلام- بود.

  پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۵۷، این هدف بزرگ و مقدس محقق شد و نظام سلطنتی برای همیشه از ایران عزیز، جدا شده و به محاق رفت.

  چاکران رژیم سلطنتی، پیش از وقوع انقلاب اسلامی میدان داران عرصه های مختلف سیاسی و اقتصادی کشور بودند و برای رسیدن به کمترین جایگاه ها، چه ظلم ها که بر ملت تحمیل نکردند.

  با پیروزی انقلاب، نسل شجره ملعونه سلطنت طلبان از ایران عزیز قطع و به سمت اربابان اصلی و همیشگی، گسیل شد؛ اما کینه توزی این جماعت پس از خروج از کشور که با تاراج و سرقت اموال و دارایی مردم همراه بود، نسبت به ایران عزیز قطع نشد.

  سلطنت طلبان عمدتا در توهم بازگشت به کشور و برپایی حکومت سلطنتی خودشان و به دست آوردن جایگاه و منصب در رژیم جدید ساخته شده در اوهام خویش، روزگار می گذارنند.

  این جماعت پس از خروج از کشور به اندازه ای ضعیف و کم رمق شدند که علی رغم پروپاگاندای فراوان و البته فراهم بودن امکانات وسیع اهدایی از سوی کدخدا، ذره ای به انقلاب اسلامی مردم و تمامیت ارضی کشور عزیزمان خدشه وارد نساختند.

  البته این سخن به معنای اشتیاق بی حد و حصر و برنامه ریزی های شبانه روزی نخاله های برجای مانده از رژیم پیشین برای ضربه زنی به جمهوری اسلامی نیست؛ بلکه موید ناتوانی جریانی است که خود را در حد جمعیتی عظیم، سازمان یافته و مقتدر می داند؛ اما در اصل به اندازه یک گروهک دم دستی ضد انقلاب نیز ارزش و توان ندارد.

  علی ای حال، سلطنت طلبان هر زمان که فرصت ضربه زنی یافتند، دریغ نکرده و برای اثبات زنده بودن خود با خزیدن در جمع دیگر دشمنان انقلاب، در فتنه های دشمنان علیه جمهوری اسلامی نقش آفرینی کردند.

  انفجار در حسینیه رهپویان وصال شیراز

  ۲۴ فروردین ۸۷ بود که خبری تلخ فضای کشور را آکنده از غم و اندوه کرد. در اثر انفجار تروریستی در حسینیه سیدالشهدا (ع) کانون رهپویان وصال در شیراز، چهارده جوان این شهر هنگام برگزاری مراسم مذهبی به شهادت رسیدند و بیش از ۲۰۰ نفر نیز مجروح شدند.

  Image result for ‫تصاویر انفجار در حسینیه رهپویان شیراز‬‎

  پس از مدتی مسئولان امنیتی اعلام کردند که این انفجار، ناشی از بمب گذاری در این حسینیه بوده و عاملان قصد داشتند تا در برخی نقاط دیگر کشور نیز دست به بمب گذاری بزنند.

  پس از دستگیری برخی از متهمان، دادگاهی در آبان ۸۷ به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در این جلسه، قاضی حیدری فرد به عنوان نماینده مدعی العموم، کیفرخواست ۲۰ صفحه ای متهمان را قرائت کرد.

  وی اظهار داشت: بر اساس کیفرخواست صادره اتهامات "محسن- الف" به عنوان متهم ردیف اول پرونده محاربه افساد فی الارض از طریق عضویت و همکاری موثر در گروهک محارب، ملحد و ضد حکومت اسلامی "انجمن پادشاهی ایران" با علم و اطلاع از موضع گروه، طراحی و اقدام به براندازی حکومت اسلامی، تهیه سلاح و مهمات، ساخت بمب های دست ساز مایرولی، مشارکت در اقدام تروریستی بمب گذاری منتهی به شهادت و زخمی شدن ۲۰۲ نفر از هموطنان در حسینیه سیدالشهدای شیراز و مشارکت در طراحی و انفجار دیگر نقاط کشور اعلام کرد.

  نماینده دادستان تهران گفت: اتهامات "علی اصغر- پ" متهم ردیف دوم پرونده علاوه بر اتهامات یاد شده ساب النبی و شرب خمر است.

  وی افزود: اتهام "روزبه- ی" متهم ردیف سوم نیز طراحی و تهیه بمب برای کارگذاری در مصلای رشت، سرکنسولگری روسیه در رشت، حوزه علمیه رشت تهیه وسایل و اسباب کار و امکانات مالی مناسب و طراحی ترور استاندار گیلان (رشت) است. بر اساس اسناد و مدارک بدست آمده متهمان پرونده در نظر داشتند در حوزه علمیه، امامزاده شاه قیس، مسجد دانشگاه شیراز، سد سیوند، مسیر اتوبوس های حمل و نقل سپاه بمب گذاری و نماینده ولی فقیه را در استان فارس ترور کنند.

  وی افزود: متهمان همچنین در نظر داشتند در خطوط انتقال نفت گناوه، حرم حضرت امام راحل، نمایشگاه بین المللی کتاب، مدارس حوزه علمیه قم، حرم حضرت معصومه (س) و مجلس شورای اسلامی بمب گذاری کنند.

  قاضی حیدری فر گفت: متهمان این پرونده ۴ فروردین امسال در حسینیه سیدالشهدای شیراز مرگبارترین اقدام تروریستی دهه اخیر ایران را رقم زدند و با بمب گذاری در کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز ۱۴ نفر را به شهادت رساندند و ۲۰۸ نفر را نیز زخمی کردند.

  در ادامه تمامی متهمان با تایید اظهارات نماینده دادستان، پیرامون چگونگی آشنایی با انجمن پادشهای ایران سخن گفتند و از اقدامات مدنظر گرفته شده برای بمب گذاری در نقاط اعلام شده، پرده برداشتند.

  انجمن پادشاهی ایران، از جمله از گروهک های سلطنت طلب و ضد انقلاب است که به رهبری «فرود فولادوند» یا همان «فتح‌الله منوچهری»(از فیلمسازان پیش از انقلاب) جهت مقابله با جمهوری اسلامی تشکیل شد.

  نقش آفرینی در فتنه ۸۸

  یکی از مشکلات بزرگی که فتنه ۸۸ در کشور به وجود آورد، جان دادن دوباره به کسانی بود که پس از سالها دست و پازدن برای نشان دادن چهره ای مقتدر و اپوزیسیونی قدر از خود، رو به اضمحلال بودند.

  فتنه ۸۸ محملی برای جولان سلطنت طلبانی شد که علی رغم همه اختلافات خود با دیگر اپوزیسیون های جمهوری اسلامی، این بار بر روی هدفی مشترک-براندازی نظام اسلامی- به اجماع رسیده و به نقش آفرینی پرداختند.

  سلطنت طلبان نیز همانند همجنسگراها، لیبرال ها، منافقین، بهایی ها، اصلاح طلبان مخالف جمهوری اسلامی، گروه های تروریستی مسلحی چون جند الله، پژاک و .. و بسیاری از دیگر دشمنان قسم خورده نظام اسلامی به صحنه آمدند.

  Related image

  حضور در تجمعات مثلا اعتراضی در خارج از کشور که اکثرا با حضور زیر ۱۰۰ نفری همراه بود، اهانت به بسیاری از مقدسات مردم ما همچون آتش زدن مسجد لولاگر، اهانت به سرور و سالار شهیدان در عاشورای ۸۸ که با دستور مستقیم رسانه های ضد انقلاب صورت پذیرفت، تنها گوشه ای از فتنه گری های سلطنت طلبان در سال ۸۸ است.

  چندی پیش حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه یکی از آتش‌بیارهای معرکه فتنه ۸۸ منافقان، بهائیت و سلطنت‌طلبان بودند، اضافه کرد: آنان در اتاق فکر استکبار فعالیت داشتند که به همراه فتنه‌گران مساجد را آتش زده و به تکیه‌ها و عزاداران اباعبدالله‌الحسین (ع) حمله کردند که در این میان شیخ فتنه آنان را مردان خداجو نامید.

  دست داشتن در ترور شهید علیمحمدی

  Image result for ‫شهید علیمحمدی‬‎

   

  خبرگزاری فارس در ۲۲ دی ماه ۸۸ از اطلاعیه انجمن پادشاهی ایران مبنی بر دست داشتن در ترور شهید علیمحمدی، خبر داد.

  این خبرگزاری نوشت: انجمن پادشاهی ایران طی اطلاعیه‌ای با تأکید بر اینکه "ما با افتخار اعلام می‌کنیم که محاربیم، آری ما محاربیم"، ترور مسعود علی‌‌محمدی از اساتید دانشگاه تهران را به عهده گرفت. در اطلاعیه این گروهک آمده است که محمدی در حوادث اخیر به عنوان لباس شخصی نقش مؤثر و فعال داشته است.

  نامه ملتمسانه به ترامپ

  Image result for ‫نامه ضدانقلاب به ترامپ‬‎

  پس از پیروزی ترامپ در انتخابات اخیر ریاست جمهوری امریکا، جمعی از دشمنان مفلوک انقلاب اسلامی در نامه ای به ترامپ، ملتمسانه تقاضا کردند تا تحریم ها علیه جمهوری اسلامی افزایش یابد.

  این خائنین مفلوک با وقاحت تمام نوشتند: "‌ما از رییس‌جمهور منتخب می‌خواهیم که این پیام آشکار را بفرستد که ایالات متحده افزایش تهدیدات جمهوری اسلامی ایران علیه شهروندان خود و همسایگانش را تحمل نخواهد کرد. دولت جدید در همکاری با کنگره، باید تحریم‌های موجود علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و امپراتوری مالی آیت‌الله خامنه‌ای را گسترش دهد و از وزارت خزانه‌داری بخواهد که این تحریم‌ها را با قدرت به اجرا درآورد."

  در میان امضای کنندگان این نامه، اسامی برخی از سلطنت طلبان همچون «شایان آریا» دیگر که از حزب سلطنت طلبِ خنده دار و قابل ترحم «مشروطه ایران» است به چشم می خورد.

  شایان آریا(که قطعا اسم مستعار است و بر مبنای اراجیف آریایی پرستی و باستان گرایی افراطی انتخاب شده) به اصطلاح مسئول روابط خارجی این حزبِ حامی رضا ربع پهلوی است.

  نکته جالب توجه، بی تفاوتی ترامپ نسبت به این نامه و در ادامه دستور برای جلوگیری از ورود ایرانیان به امریکا بود که این بار ضد انقلاب را به دریوزگی برای صدور مجوز ورود به کشور معبود، وادار خواهد ساخت.

  سخن گفتن از سلطنت طلبان و خیانت های این قوم کار دشواری نیست؛ چرا که هر انسان عاقلی وقتی سکوت گروهک های سلطنت طلب در قبال شهادت حجاج کشورمان در منا را به همراه التماس ها برای تحریم های بیشتر ایران عزیز را در کنار هم می گذارد، متوجه عمق خیانت و خباثت نخاله هایی می شود که در بهمن ۵۷، به رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی و با حضور بی نظیر آحاد مردم، برای همیشه به بیرون پرتاب شدند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.