• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ارسال ۱۵۶ میلیون لیتر فرآورده نفتی از همدان به مناطق هم‌جوار
  کد خبر : 2001367

  ارسال ۱۵۶ میلیون لیتر فرآورده نفتی از همدان به مناطق هم‌جوار

  ارسال ۱۵۶ میلیون لیتر فرآورده نفتی از همدان به مناطق هم‌جوارReviewed by on Feb 6Rating: امین روستایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی افزایش نسبی برودت هوای استان‌های سردسیر غربی و افزایش مصرف بخش‌های مختلف، سوخت موردنیاز مصرفی مناطق ارومیه، میاندوآب، کردستان، کرمانشاه و زنجان را تأمین کرده‌ایم. وی افزود: بر…

  ارسال ۱۵۶ میلیون لیتر فرآورده نفتی از همدان به مناطق هم‌جوارReviewed by on Feb 6Rating:

  امین روستایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی افزایش نسبی برودت هوای استان‌های سردسیر غربی و افزایش مصرف بخش‌های مختلف، سوخت موردنیاز مصرفی مناطق ارومیه، میاندوآب، کردستان، کرمانشاه و زنجان را تأمین کرده‌ایم.

  وی افزود: بر اساس سیاست‌های ابلاغی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و ظرفیت‌های انحصاری موجود منطقه همدان، این منطقه عهده‌دار تأمین سوخت موردنیاز استان‌های غربی کشور است که این روزها شاهد انجام فعالیت بی‌وقفه و شبانه‌روزی مردان سوخت‌رسان منطقه در انبارهای نفت هستیم.

  روستایی عنوان کرد: مدیریت یکپارچه و منسجم با بهره‌گیری از منابع انسانی کارا، پیشبرد اهداف و دستورالعمل‌های جاری مبنی بر حداکثر سازی توان ارسال فرآورده به دیگر مناطق را اولویت قرار داده و با تمام قدرت به‌پیش می‌رود.

  بیشترین میزان ارسال مربوط به فرآورده بنزین بوده است

  وی با اشاره به اینکه بیشترین میزان ارسال مربوط به فرآورده بنزین بوده است، اظهار داشت: در بازه زمانی ۳۰ روزه دی‌ماه سال جاری، حدود ۷۰ میلیون لیتر بنزین توسط ۲۴۰۷ دستگاه نفت‌کش به مناطق ارومیه، میاندوآب، کرمانشاه، کردستان و زنجان ارسال‌شده است.

  مدیر پخش منطقه همدان ادامه داد: در همین مدت‌زمان معادل همین میزان فرآورده نفت گاز توسط ۲۵۱۲ نفت‌کش به ۳ منطقه کرمانشاه، کردستان و زنجان ارسال‌شده که منطقه کردستان بیشترین میزان فرآورده دریافتی را به خود اختصاص داده است.

  وی گفت: همچنین بیش از ۱۵ میلیون لیتر نفت سفید نیز توسط ۵۹۴ دستگاه نفت‌کش در دی‌ماه سال جاری به مناطق کردستان، میاندوآب و زنجان ارسال‌شده است

  امین روستایی یادآور شد: علاوه بر مقادیر یادشده، با احتساب تأمین سوخت موردنیاز بخش‌های مختلف مصرف و نیروگاه‌ها در داخل و خارج از مرزهای استان از مبدأ انبار نفت ایثارگران همدان شاهد ثبت رکورد بالاترین میزان خروج روزانه فرآورده از این انبار از زمان آغاز بهره‌برداری آن هستیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.