• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » محرومیت و نابسامانی موجود در برخی زمینه ها شایسته مسجدسلیمان نیست/فرودگاه و موزه نفت عوامل توسعه مسجدسلیمان
  کد خبر : 2001364

  محرومیت و نابسامانی موجود در برخی زمینه ها شایسته مسجدسلیمان نیست/فرودگاه و موزه نفت عوامل توسعه مسجدسلیمان

  محرومیت و نابسامانی موجود در برخی زمینه ها شایسته مسجدسلیمان نیست/فرودگاه و موزه نفت عوامل توسعه مسجدسلیمانReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آسماری:قباد ناصری در این جلسه که صبح امروز برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران در پیگیری مطالبات مردم گفت…

  محرومیت و نابسامانی موجود در برخی زمینه ها شایسته مسجدسلیمان نیست/فرودگاه و موزه نفت عوامل توسعه مسجدسلیمانReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آسماری:قباد ناصری در این جلسه که صبح امروز برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران در پیگیری مطالبات مردم گفت : مردم این شهر ، مردم نجیب و شریفی هستند که باید از خدمات بیشتری از سوی دستگاه های خدماتی بهره مند شوند .

    وی افزود : براساس خدمت رسانی بیشتر به مردم از زمان واگذاری مسئولیت با بهره گیری از نظریات سایر همشهریان نسبت به تعریف برخی پروژه های عام المنفعه با استفاده از توانمندی و تجهیزات درونی اقدام کرده ایم .   ناصری ادامه داد : اقدامات نفت بر اساس استفاده از امکانات درونی برای کمک به ارتقای وضعیت رفاهی و خدماتی این شهر است که قطعاً محرومیت و نابسامانی موجود در برخی زمینه ها شایسته آن نیست .   مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در خصوص برخی خدمات ارائه شده از سوی این شرکت گفت : اگر چه بهداشت و درمان صنعت نفت سازمان و سازوکاری مجزا از این شرکت دارد ولی هر دو بعنوان زیر مجموعه وزارت نفت بر گسترش خدمات به عموم توافق و تفاهم داریم .   ناصری ادامه داد : بر اساس همین توافق متعهد شده ایم هر ماه شرایط حضور تیم پزشکان متخصص و کارشناسان بهداشت صنعت نفت را در یکی از روستاهای اطراف مسجدسلیمان فراهم نماییم .   وی خاطرنشان کرد : در هر نوبت از این اقدام که در عمل به مسئولیت ها و مشارکت های اجتماعی  صنعت نفت صورت می گیرد داروهای مورد نیاز بیماران فراهم می شود و در صورتی که بیمار نیازمند عمل جراحی باشد در بیمارستان نفت پذیرش و درمان می شوند .   مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در خصوص وضعیت فرودگاه این شهر نیز گفت : رسیدگی به وضعیت باند پروازی در تعهد این شرکت بود که ۲۰۰ متر توسط این شرکت به طول باند قبلی افزوده شد تا شرایط برای پذیرش و پرواز هواپیما فراهم گردد اگرچه خریداری تجهیزات ناوبری و حفاظتی بر عهده دیگر سازمان های ذیربط می باشد .   وی با عنوان اینکه فرودگاه عامل توسعه و رونق شهرها است گفت : فرودگاه یک عامل برای رشد و دگرگونی روبه پیشرفت شهرها است و راه اندازی آن علاوه بر اینکه یک خواسته عمومی است در کنار موزه نفت می تواند نقش ارزشمند و شایسته ای تحول اقتصادی و فرهنگی شهر ایفا کند .            

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.