• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » استخدام » مجلس فعلی با به‌کارگیری بازنشستگان کامل مخالف است/از استخدام بازنشستگان در استان ممانعت می‌کنیم
  کد خبر : 2001316

  مجلس فعلی با به‌کارگیری بازنشستگان کامل مخالف است/از استخدام بازنشستگان در استان ممانعت می‌کنیم

  مجلس فعلی با به‌کارگیری بازنشستگان کامل مخالف است/از استخدام بازنشستگان در استان ممانعت می‌کنیمReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که امروز مجلس به…

  مجلس فعلی با به‌کارگیری بازنشستگان کامل مخالف است/از استخدام بازنشستگان در استان ممانعت می‌کنیمReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که امروز مجلس به آن می‌پردازد، بحث اشتغال، رونق اقتصادی، راهبردها و ارکان اقتصاد مقاومتی است.

  وی با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه به بحث اشتغال و اقتصاد مقاومتی توجه ویژه شده است، افزود: البته در بودجه سال آینده نیز مبالغی برای این امر اندیشیده شده است.

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس  گفت: یکی دیگر از موضوعاتی که در کشور با مشکل مواجهیم، بحران آب و انرژی است و البته دولت تدابیری برای آن اندیشیده و راهکارهایی که مجلس در برنامه ششم ارائه کرده می‌تواند کشور را از این بحران نجات دهد. 

  وی یادآور شد: حقوق بازنشستگان موضوع دیگری بود که در مجلس مطرح و بررسی شد که البته در بودجه امسال تدوین و دیده شد.

  آزادیخواه در خصوص عدم جذب معلمان پیش‌دبستانی، گفت: مجلس اخیراً قانونی را به تصویب رساند مبنی بر اینکه معلمان پیش‌دبستانی‌ها که سابقه خوبی دارند، از ۹۳ به قبل همه آن‌ها در اولویت حق‌التدریس و استخدام قرار بگیرند.

  وی با بیان اینکه در برنامه ششم نیز به بحث آموزش و پرورش توجه ویژه شده است، افزود: البته خانواده آموزش و پرورش یک خانواده بزرگی ست که مشکلات و معضلات در این حوزه قطع به‌یقین کم نیست و اینکه ما ادعا کنیم در طی یک و دو سال مشکلات حل شود، این امر محقق نمی‌شود اما گام‌به‌گام به سمتی می‌رویم  که مشکلات این روز را مرتفع کنیم.

  نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه مجلس به دانشگاه فرهنگیان در برنامه ششم  به‌طور ویژه توجه کرده است، افزود: ازاین‌پس مقرر شد که هرگونه استخدام از طریق این دانشگاه شکل بگیرد.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا باوجود این همه افراد جوان بیکار و تحصیل‌کرده آیا درست است که از بازنشستگان برای آموزش‌وپرورش استفاده شود، گفت: مجلس فعلی با به‌کارگیری بازنشستگان به‌طور کامل مخالف است.

  آزادیخواه ادامه داد: آنچه برای بازنشستگان در تدوین بودجه دیده شده هم در ترازوی حقوق و مزایای آن‌ها بوده اما مجلس دهم با به‌کارگیری این نیروها مخالف است.

  وی در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی بر اینکه هم‌اکنون استفاده از نیروهای بازنشسته انجام می‌شود، گفت: مجلس این امر را قانون نکرده و نباید این امر انجام بگیرد.

  نماینده مردم ملایر در مجلس افزود: دربندی از قانون هم داریم که اگر شرکت‌های خصوصی از نیروها جوان متعهد استفاده کند، مشوق‌های برای آن‌ها در نظر گرفته‌ایم.

  وی با بیان اینکه این قول را خواهیم داد که در صورت استخدام حق‌التدریس‌ها از نیروهای جوان استفاده کنیم، افزود: قطعاً" مجمع نمایندگان مجلس استان این نظر رادارند که از استخدام افراد بازنشسته ممانعت می‌کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.