• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فرامین سراسیمه ترامپ آمریکا را به سمت شکاف و دو دستگی می‌برد
  کد خبر : 2001231

  فرامین سراسیمه ترامپ آمریکا را به سمت شکاف و دو دستگی می‌برد

  فرامین سراسیمه ترامپ آمریکا را به سمت شکاف و دو دستگی می‌بردReviewed by on Feb 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از هیل، دیان فینشتین سناتور ارشد دموکرات هشدار داد که اقدامات اولیه و سراسیمه دونالد ترامپ آمریکا را به سمت شکاف و دودستگی خواهد کشاند….

  فرامین سراسیمه ترامپ آمریکا را به سمت شکاف و دو دستگی می‌بردReviewed by on Feb 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از هیل، دیان فینشتین سناتور ارشد دموکرات هشدار داد که اقدامات اولیه و سراسیمه دونالد ترامپ آمریکا را به سمت شکاف و دودستگی خواهد کشاند.

  وی در گفتگو با شبکه فاکس نیوز گفت: ما طی ماههای اخیر از جمهوریخواهان زیاد می‌شنیدیم که دستورات اجرایی باراک اوباما رئیس جمهور سابق بسیار زیاد بوده است و وی بیش از اختیارات خود فرمانهای اجرایی صادر کرده است. 

  وی اضافه کرد؛ اکنون شاهد طوفانی از دستورات اجرایی و فرامین در همین هفته‌های اول ریاست جمهوری ترامپ هستیم که بسیاری از انها غیرقانونی و خلاف قانون است. 

  فینشتین همچنین گفت: شما مردم را به خیابانها کشانده‌اید. این رئیس جمهور باعث اتحاد مردم نخواهد شد. او می‌گوید که برای اصول خود کار می‌کند اما اینجا اکثریت مردم خارج از این چارچوب هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.