• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » هلال احمر ایران با ۱۴۰۰ پایگاه امدادی در ایام نوروز خدمت‌رسانی خواهد کرد‌
  کد خبر : 2001144

  هلال احمر ایران با ۱۴۰۰ پایگاه امدادی در ایام نوروز خدمت‌رسانی خواهد کرد‌

  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در ایام نوروز تعداد پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر به بیش از یک هزار و ۴۰۰ پایگاه به منظور خدمت‌رسانی به مردم افزایش پیدا می‌کند. به گزارش ایران ویج، مرتضی سلیمی عصر امروز در همایش داوطلبان، جمعیت جوان و امدادگران استان قزوین که با حضور رئیس…

  ۷۹

  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در ایام نوروز تعداد پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر به بیش از یک هزار و ۴۰۰ پایگاه به منظور خدمت‌رسانی به مردم افزایش پیدا می‌کند.

  به گزارش ایران ویج، مرتضی سلیمی عصر امروز در همایش داوطلبان، جمعیت جوان و امدادگران استان قزوین که با حضور رئیس سازمان داوطلبان، رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور، استاندار و نمایندگان مردم قزوین برگزار شد، اظهار داشت: حوادث اخیر ایران به طوری همزمان بود که تقریبا در همه کشور جمعیت هلال احمر به صورت چشمگیر وارد عمل شدند و در بیشتر نقاط ایران عملیات امداد رسانی انجام شد.

  وی افزود: در حال حاضر نزدیک به ۵۰۱ پایگاه امداد و نجات در ۳۱ استان کشور فعال است که همه این پایگاه‌ها در این مدت با جدیت به ارایه خدمت به شهروندان پرداختند.

  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اظهار داشت: البته این نخستین بار نبود که باحضور گسترده امدادگران و نجات گران هلال احمر در بحران‌ها و حوادث این چینین به مردم ارایه خدمت شد که مطمئنا بدون حضور و ظرفیت عظیم داوطلبان این ارایه خدمت امکان پذیر نبود.

  سلیمی گفت: در حال حاضر تیم واکنش‌های سریع در جمعیت هلال احمر کشور تشکیل شده که این تیم با استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزات نوین برای عملیات‌های خاص به کار گیری می‌شوند.

  وی تصریح کرد: آموزش‌های دوره‌ای منظم، تکنیک‌های خاص و استفاده از تجهیزات روز از مهم‌ترین شاخص‌های این تیم‌های واکنش سریع است که در بسیاری از حوادث خاص از حضور آنان استفاده خواهد شد.

  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر عنوان کرد: در حال حاضر در تمامی مراکز استان‌های کشور تیم‌های ۱۵ نفره واکنش سریع تشکیل شده است.

  سلیمی با بیان ظرفیت عظیم نیروهای امداد گر گفت: در حال حاضر ۵۰ هزار نفر از امدادگران کشور ساماندهی شده‌اند، اما آمار واقعی داوطلبان رقمی بیش از ۶۰ هزار امدادگر است.

  وی با اشاره به ایام پیش‌رو افزود: پایگاه‌های امدادی جمعیت هلال احمر کشور در ایام نوروز به ۱ هزار و ۴۰۰ پایگاه افزایش پیدا می‌کند که این رقم افزایشی نزدیک به ۳ برابری را نشان می‌دهد.

  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر ایران در حوادث سیل و یخبندان اخیر کشور به ۴۰ هزار نفر خدمت رسانی کرد است.

  سلیمی بیان کرد: همراهی خود مردم در ارایه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر عاملی تاثیر گذار است و امیدواریم با ادامه این روند بتوانیم خدمات بهترین به مردم ارائه کنیم.

   

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.