• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » بازی باخت-باخت بین صنعت و بانک‌ها/ اولویت صنعت و تجارت حل مسائل بانکی است
  کد خبر : 2000835

  بازی باخت-باخت بین صنعت و بانک‌ها/ اولویت صنعت و تجارت حل مسائل بانکی است

  بازی باخت-باخت بین صنعت و بانک‌ها/ اولویت صنعت و تجارت حل مسائل بانکی استReviewed by on Feb 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس، محمود اسلامیان رئیس انجمن فولاد ایران امروز در نخستین گردهمایی تشکل‌های ملی وابسته به اتاق بازرگانی ایران گفت: مسائل و مشکلات ما در ۲ سطح داخلی…

  بازی باخت-باخت بین صنعت و بانک‌ها/ اولویت صنعت و تجارت حل مسائل بانکی استReviewed by on Feb 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس، محمود اسلامیان رئیس انجمن فولاد ایران امروز در نخستین گردهمایی تشکل‌های ملی وابسته به اتاق بازرگانی ایران گفت: مسائل و مشکلات ما در ۲ سطح داخلی تشکل‌ها و دیگری در سطح مسائل ملی است که همه انجمن‌ها با آن درگیر هستند.

  وی افزود: اشکال این است که برای حل مسائل و مشکلات ما روی یک موضوع متمرکز نمی‌شویم و مشکلاتمان را اولویت‌بندی نمی‌کنیم.

  اسلامیان بیان داشت: در جلسات مختلف که با مسئولین و مقامات کشوری داریم ده‌ها موضوع و مسئله را مطرح می‌کنیم و همین مسئله باعث فرصت برای مسئولان می‌شود تا به یک یا ۲ موضوع ساده‌تر بپردازند و مسائل مهمتر تشکل‌ها را حل نکنند.

  رئیس انجمن فولاد ایران با بیان اینکه موضوع بانک‌ها برای صنعت و بخش‌های تجاری ما یک اولویت است، گفت: این را همه می‌دانیم، ولی خیلی راحت از کنار آن عبور می‌کنیم.

  اسلامیان بیان داشت: اگر موضوع بانک‌ها یا موضوع خصوصی‌سازی برای ما مورد اهمیت است باید یک مطالعه دقیق در رابطه با آن انجام دهیم و درخواست‌ها و مطالباتمان را در این بخش براساس مستندات علمی به مسئولین ارجاع داده و از آنها مطالبه کنیم.

  وی با بیان اینکه بازی باخت-باخت بین صنعت کشور و بانک‌ها راه افتاده است، گفت: این بازی قرار است چه مسیری را طی کند و در چه مسیری قرار دارد و چه روزی به نقطه‌ای می‌رسد که دیگر کسی نمی‌تواند آن را حل کند.

  وی گفت: سئوال من این است که ما چه تصویر دقیقی از این موضوع ارائه کرده‌ایم و ما کی باید این مطالبه را مطرح کنیم تا این وضعیت اصلاح شود.

  وی با بیان اینکه با این مسیری که بانک‌ها طی می‌کنند هم خود و هم صنعت را به زمین می‌زنند، گفت: وظیفه ما در ارتباط با چنین مشکلاتی این است که با اولویت‌بندی و تحلیل علمی دقیق در پی حل مشکلات توسط مسئولان باشیم و تا فکر مسئولان را در این رابطه تغییر ندهیم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

  اسلامیان افزود: حدود ۲ دهه است که در مورد خصوصی‌سازی حرف می‌زنیم ولی چه اتفاقی در این رابطه افتاده است؟ ما چند تصمیم مستند با اعداد و ارقام روی میز مسئولین گذاشته‌ایم.

  رئیس انجمن فولاد ایران گفت: حتی اگر برای تحلیل علمی در این مسیرها از مشاوران بین‌المللی هم کمک بگیریم خوب است، چرا که وقتی یک گزارش علمی مستند و دقیق ارائه شود می‌توان موضوعات را پیگیری کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.