• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جایگاه نظام اسلامی در معادلات جهانی حذفی شدنی نیست/ کارشناسان دولت برای حل معضلات داخلی چشمشان به خارج کشور است
  کد خبر : 2000797

  جایگاه نظام اسلامی در معادلات جهانی حذفی شدنی نیست/ کارشناسان دولت برای حل معضلات داخلی چشمشان به خارج کشور است

  جایگاه نظام اسلامی در معادلات جهانی حذفی شدنی نیست/ کارشناسان دولت برای حل معضلات داخلی چشمشان به خارج کشور استReviewed by on Feb 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مباحث، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز در جمع روحانیون مرکز مدیریت حوزه علمیه…

  جایگاه نظام اسلامی در معادلات جهانی حذفی شدنی نیست/ کارشناسان دولت برای حل معضلات داخلی چشمشان به خارج کشور استReviewed by on Feb 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مباحث، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز در جمع روحانیون مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان به مناسبت ایام الله دهه فجر ضمن قرائت آیه شریفه «جاء الحق و ذهق الباطل و..» بیان کرد: انقلاب اسلامی از سه بعد پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و اقدامات، شرایط حاضر و فتنه‌های آینده قابل بررسی است.

  *۱۰ اصل دکترین حضرت امام پیرامون اسلام و انقلاب، طرحی مقابل با ۱۵۰ طرح کسینجر علیه انقلاب

  حجت الاسلام احمد سالک کاشانی، با بیان اینکه حفظ دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی برای آیندگان جز وظایف ما است، تصریح کرد: کسینجر تحلیل گر غربی در تحلیل خود برای سال ۲۰۰۰ میلادی اسلام را به محوریت نظامم جمهوری اسلامی ایران در منطقه قدرت برتر دانسته بود و عوامل آن را رشد گسترش بیداری ملت ها در جهان و دستیابی به منابع برتر انرژی در خاورمیانه و دستیابی به کتاب آسمانی قران عنوان کرده بود.

  *روسای جمهور آمریکا محصول لابی ۱۱۰۰ نفر لابی صهیونیست هستند

  حجت الاسلام سالک افزود: در تحلیل کسینجر ۱۵۰ طرح برای شکست این قدرت در سال ۲۰۰۰ میلادی مطرح شده بود که گسترش فحشای چشمی و ذهنی و فساد جنسی در ایران از آن جمله بود که امروزه با ابزارهای ماهواره‌ای به خوبی شاهد هستیم، در مقابل این تحلیل ۱۰ اصل دکترین حضرت امام پیرامون اسلام و انقلاب مطرح است که تفکیک‌ناپذیری دین از سیاست نخستین اصل آن است.

  وی بیان کرد: ترامپ و دیگر روسای جمهور آمریکا مترسک محصول یکهزار و ۱۰۰ نفر لابی صهیونیست در آمریکا هستند و هیچ گونه تغییر رفتار سیاسی در برابر ایران نسبت به اوباما نخواهد داشت و همان راه را خواهد پیمود، بنابراین نباید چشم به بیگانه داشته باشیم و بر این تصور باشیم با تغییر مسئولان سیاست ها و استراتژیک‌ها تغییر می کند.

  *رکود مدیریت شده نیابتی دلیل عمده مشکلات در ایران

  نماینده مردم اصفهان در خانه ملت، با اشاره به اینکه متأسفانه چشم دولت یازدهم به خارج از ایران است و تا زمانی که کارشناسان دولتی ما برای حل معضلات داخلی چشم به خارج داشته باشند مشکلی حل نخواهد شد، عنوان کرد: امروز با بحران بیکاری و اقتصادی در ایران روبرو هستیم، بیکاری ۲۰ هزار کارگر در اصفهان قطعاً بحران‌ساز خواهد بود و باید گفت رکود مدیریت شده نیابتی دلیل عمده مشکلات در ایران است.

  وی ادامه داد: برای تحقق نظام جمهوری اسلامی ایران در همه ابعاد و جوانب شروطی لازم است که همراهی و همگامی دولت‌ها و ملت با ولایت فقیه، حرکت جریانات سیاسی حول محور ولایت فقیه و برخورد قاطعانه دولت‌ها با عوامل فساد درونی خود از جمله شروط لازم است.

  * فتنه ۸۸، ۱۴ هدف عمده داشت

  حجت الاسلام سالک کاشانی افزود: متأسفانه عوامل داخلی خوراک لازم را برای ایجاد فتنه و توطئه از سوی بیگانگان فراهم می‌کنند، دیدارهای مخفی خاتمی با جورج سوروس و رفت آمدهای تاج زاده، بهزاد نبوی، عطریان فر با خارج از کشور تحت عنوان همایش ها در سال ۸۸ برای طراحی طرح براندازی نظام، مصداق این ادعا است.

  وی خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸، ۱۴ هدف عمده داشت که جدا کردن مردم از اندیشه های رهبری و انداختن ستون خیمه اسلام و ولایت فقیه و براندازی نظام و.. از آن جمله هستند.

  به گفته وی، باید مراقب بود چون به تعبیر رهبری فتنه بزرگتری در راه است که فلج کردن اقتصاد ایران و گدایی از بیگانگان در عرصه های مختلف از نشانه های فتنه بزرگتر است بنابراین تنها گوش به فرامین رهبری بودن راهگشای مسائل خواهد بود.

  نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم اذعان کرد: حضور فعالانه و غیرقابل حذف ایران در معادلات جهانی و تصمیم گیری های بین‌المللی از دیگر نقاط قوت ایران است که در سایه پیشرفت های نظامی، علمی و انرژی حاصل شده است، بنابراین استقرار و تقویت اندیشه و تفکر سیاسی ولایت فقیه باید در دستور کار همیشگی ما قرار گیرد.

  وی تاکید کرد: در حال حاضر ایران از چنان قدرتی برخوردار است که روی سر اسرائیل اشغالگر قرار گرفته و استکبار از این موضوع عصبانی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.