• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بدهی معوق ۴۸۰ میلیارد تومانی کارفرمایان کرمانی به تامین اجتماعی
  کد خبر : 2000719

  بدهی معوق ۴۸۰ میلیارد تومانی کارفرمایان کرمانی به تامین اجتماعی

  بدهی معوق ۴۸۰ میلیارد تومانی کارفرمایان کرمانی به تامین اجتماعیReviewed by on Feb 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، علی حسینی صبح امروز در جشن دهه فجر در محل سازمان تامین اجتماعی استان کرمان با تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: ایام‌الله دهه فجر فرصت مناسبی است…

  بدهی معوق ۴۸۰ میلیارد تومانی کارفرمایان کرمانی به تامین اجتماعیReviewed by on Feb 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، علی حسینی صبح امروز در جشن دهه فجر در محل سازمان تامین اجتماعی استان کرمان با تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: ایام‌الله دهه فجر فرصت مناسبی است که خدمات نظام و دولت به مردم اطلاع‌رسانی شود.
  مدیر تامین اجتماعی کرمان افزود: بیش از ۵۰ درصد معادل ۴۰ میلیون نفر از جمعیت کشور زیر پوشش تامین اجتماعی هستند و روز به‌روز شاهد توسعه چتر خدمات و گسترش سازمان تامین اجتماعی هستیم.
  وی بیان داشت: هر ماه بالغ بر ۵ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تعهد از سوی سازمان امین اجتماعی پرداخت می‌شود.
  حسینی ادامه داد: ۴۳۵ هزار نفر بیمه شده و  292 هزار نفر بیمه شده اجباری، ۱۳۸ هزار بیمه شده خاص، ۹۶ هزار مستمری‌بگیر، ۹۲ میلیارد تومان تعهدات بلند مدت، ۴.۵ میلیارد تومان تعهدات کوتاه مدت، پرداخت ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون بیمه به بیش از ۴۰۰ بیکار از خدمات تامین اجتماعی در استان کرمان است.
  مدیر تامین اجتماعی کرمان ابراز داشت: از ابتدای سال گذشته تاکنون شش شعبه تامین اجتماعی در سطح استان کرمان افتتاح شده است و تامین اجتماعی در راستای جامعه هدف قدم بر می‌دارد.
  حسینی تاکید کرد: باید شرایط استفاده مردم از خدمات سازمان تامین اجتماعی را تسهیل کنیم تا به موقع بتوانند از خدمات این سازمان استفاده کنند.
  وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی متعلق به همه افرادی است که برای معیشت خانواده تلاش می‌کنند و امروز نصف جمعیت زیر پوشش تامین اجتماعی هستند و ما باید در راستای مطالبه و خواست جامعه هدف حرکت کنیم و هرگز خود را در برابر جامعه هدف قرار ندهیم.
  حسینی با بیان اینکه یکی از شاخص‌های مدیریت تامین اجتماعی کشور پاسخگویی است، اظهار داشت: باید مقررات سازمان را به مردم اطلاع‌رسانی کنیم و بدانند که چه امکاناتی را در اختیار دارند.
  مدیر تامین اجتماعی کرمان به طرح بخشودگی جرائم اشاره کرد و گفت: ۴۸ هزار کارفرما با ۴۸۰ میلیارد تومان بدهی معوق به سازمان تامین اجتماعی در استان کرمان وجود دارد.
  وی افزود: تا پایان اسفند ماه هر کارفرما فرصت دارد تا از بخشودگی جرائم استفاده کند.
  حسینی ادامه داد: سازمان تامین احتماعی در بین ۱۲ استان برتر رتبه ۱۲ را دارا بود اما با همکاری به رتبه هشتم دست پیدا کردیم و بخش درمان هم به عنوان بهترین بخش درمان در جنوب‌شرق شناخته شده و بخش حقوقی هم رتبه برتر و نمونه کشوری را از آن خود کرده است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.