• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » افتتاح ۷۰۰واحد مسکن مهر فاز۹ پردیس تا پایان سال۹۵
  کد خبر : 2000711

  افتتاح ۷۰۰واحد مسکن مهر فاز۹ پردیس تا پایان سال۹۵

  افتتاح ۷۰۰واحد مسکن مهر فاز۹ پردیس تا پایان سال۹۵Reviewed by on Feb 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، به گفته سعید غفوری، ساخت فاز ۹ قدیم شهر پردیس از سال ۸۹ آغاز شد. این فاز شامل ۳۷۰۰ واحد مسکونی است که بخشی از آنها مورد…

  افتتاح ۷۰۰واحد مسکن مهر فاز۹ پردیس تا پایان سال۹۵Reviewed by on Feb 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، به گفته سعید غفوری، ساخت فاز ۹ قدیم شهر پردیس از سال ۸۹ آغاز شد. این فاز شامل ۳۷۰۰ واحد مسکونی است که بخشی از آنها مورد بهره‌برداری قرار گرفته است و ۷۰۰ واحد نیز تا پایان سال ۹۵ افتتاح می‌شود.

  مدیرعامل شهر جدید پردیس، افزود: فاز ۹ قدیم تنها فازی است که خدمات آب و فاضلاب آن از طریق آب و فاضلاب استان انجام می شود.

  وی عمده مشکلات این فاز را مانند سایر فازها، عدم طراحی اولیه برای تامین زیرساخت‌ها عنوان کرد و گفت: خاک این فاز بسیار سست است و برای تامین امنیت این فاز، دو استاد از دانشگاه صنعتی‌شریف انتخاب شده‌اند و به مشاور اجرایی طرح در این فاز برای مباحث ایمنی، مشاوره‌های مناسبی را ارائه می‌کنند.

  آخرین وضعیت فاز ۵ پردیس

  به گفته مدیرعامل شهر جدید پردیس، فاز ۵، پروژه ای ۶۲۳۲ واحدی است که واحدهای مسکونی آن عمدتا ۸۷ تا ۹۲ مترمربع هستند که با مشاعات به حدود ۱۰۲ متر می رسند و طبق برنامه ریزی تا پایان شهریور ۹۶ نیز ساخت تمامی آنها به اتمام می‌رسد.

  وی پیشرفت فیزیکی معابر و زیرساخت های این فاز را ۳۰ درصد عنوان کرد و گفت: آورده متقاضیان در واحدهای فاز ۵ بین ۴۰ تا ۴۳ میلیون تومان است.

  آخرین وضعیت فاز ۱۱ پردیس

  غفوری بیان کرد: فاز ۱۱ شامل ۳۳ هزار واحد مسکونی است که پیشرفت فیزیکی ساختمان ها در حدود ۹۰ درصد و پیشرفت فیزیکی آماده سازی زیرساخت های آن نیز در حدود ۵۰ درصد انجام شده است.

  این مقام مسئول با اشاره به اینکه ۴۵۰۰ واحد فاز ۱۱ شهر جدید پردیس، پیش تر افتتاح شده است، از افتتاح ۶ هزار واحد فاز ۱۱ در خردادماه ۹۶ خبر داد و گفت: عمده مشکلاتی که در شهر جدید پردیس وجود دارد تامین خدمات زیربنایی و در برخی موارد، خدماتروبنایی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.