• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , فرهنگی و هنری » اهداف بلند انقلاب نیازمند روحیه انقلابی‌گری مورد نظر امام راحل است
  کد خبر : 2000583

  اهداف بلند انقلاب نیازمند روحیه انقلابی‌گری مورد نظر امام راحل است

  اهداف بلند انقلاب نیازمند روحیه انقلابی‌گری مورد نظر امام راحل استReviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، محمد نوفرستی در همایش بصیرتی،مسجد طراز انقلاب اسلامی در شهرستان فردوس با بیان اینکه نظام‌سازی اسلامی را امام راحل…

  اهداف بلند انقلاب نیازمند روحیه انقلابی‌گری مورد نظر امام راحل استReviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، محمد نوفرستی در همایش بصیرتی،مسجد طراز انقلاب اسلامی در شهرستان فردوس با بیان اینکه نظام‌سازی اسلامی را امام راحل با هدف استحکام پایه‌های این نظام انجام داد، اظهار کرد: دولت‌سازی اسلامی به عنوان مقدمه جامعه و تمدن بزرگ اسلامی قدم بعدی امام راحل بود که لازمه تشکیل آن انتخاب کارگزارانی است که در طراز انقلاب اسلامی باشند.

  وی تصریح کرد: دولت اسلامی باید برای خود وظایف خاصی قائل باشد و اعتماد در چنین دولتی به خداست و بر قدرت‌های جهانی تکیه ندارد.

  مسؤول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بابیان اینکه در قرآن نیز تأکید شده که ایام‌الله را گرامی بدارید، افزود: یادآوری ایام‌الله به ما کمک می‌کند تا از ظلمات خارج شویم و غفلت زمانی ایجاد می‌شود که یاد خدا را فراموش کنیم.

  نوفرستی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم مسجد طراز انقلاب اسلامی را بشناسیم باید مراحل انقلاب را بدانیم زیرا عده‌ای پیروزی انقلاب اسلامی را پایان انقلاب می‌دانند و از دوره بعد از انقلاب به عنوان جمهوری یاد می‌کنند.

  وی تأکید کرد: امام راحل در مقابل این تفکر، مسیر انقلاب را هیچگاه تمام شدنی نمی‌دانست و به همین منظور بود خیلی از کسانی که در پیروزی، انقلاب را همراهی کردند پس از چند سال از امام جدا شدند.

  مسؤول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: برای رسیدن به اهداف بلندمان باید به انقلابی‌گری که خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی هست ادامه دهیم.

  نوفرستی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا و به قدرت رسیدن ترامپ گفت: با این جابه‌جایی قدرت، دشمنی آمریکا آشکار شده است و در برجام نیز رئیس جمهور قبلی آمریکا چیزی نگذاشته که اکنون ترامپ بتواند آن را نقض کند.

  وی تصریح کرد: در عرصه نظامی با اعتماد به خود و تکیه بر نیروهای داخلی پیشرفت کردیم اما در عرصه اقتصادی چون نتوانستیم فساد را حذف کنیم و نگاه‌مان به خارج از مرزها بود توفیقی به دست نیاوردیم.

  انتهای‌پیام/۶۹۰۳۳/ت

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.