• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دولت، اقدامات شایسته ای در حوزه های مختلف انجام داده است
  کد خبر : 2000576

  دولت، اقدامات شایسته ای در حوزه های مختلف انجام داده است

  دولت، اقدامات شایسته ای در حوزه های مختلف انجام داده استReviewed by on Feb 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، بیوک موسوی شامگاه شنبه در آئین افتتاح طرح ها و پروژه های دهه فجرد ر شهرستان سلطانیه افزود: استان زنجان با سرمایه های ارزشمندی که در حوزه علم و معرفت دارد،…

  دولت، اقدامات شایسته ای در حوزه های مختلف انجام داده استReviewed by on Feb 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، بیوک موسوی شامگاه شنبه در آئین افتتاح طرح ها و پروژه های دهه فجرد ر شهرستان سلطانیه افزود: استان زنجان با سرمایه های ارزشمندی که در حوزه علم و معرفت دارد، هم در میان دانشگاه‌های جدید الاحداث، یکی از قطب‌های آموزشی کشور به شمار می رود و هم در بین دانشگاه‌های قدیمی و حوزه های علمیه در کشور شناخته شده است.

  وی ادامه داد: دولت یازدهم با خرید تعدادی هواپیما ، اقدام مهمی انجام داد، اما متاسفانه عده ای با تخریب و تضعیف عملکرد دولت، تلاش می کنند تا شیرینی و شادی این اقدام را به کام مردم تلخ کنند.

  موسوی اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید کارهای ارزشمندی انجام شده که باید صادقانه بیان شود اما متاسفانه گاهی شاهد برعکس جلوه دادن این اقدامات هستند.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: در دولت تدبیر و امید شاهد اقدمات بسیار قابل تقدیر در عرصه‌های مختلف بودیم که متاسفانه با بروز مشکلات عدیده به‌خصوص در بخش اقتصادی و اعمال تحریم‌های ظالمانه دولت باز اقدامات خوبی را انجام داده است.

  موسوی تاکید کرد: اگر در جایی نارسایی و نقدی وارد است باید گفته شود چراکه انتقاد موجب شکوفایی جامعه است ولی نباید کارهای ارزشمند را برعکس جلوه دادواگر نقد نباشد جامعه به توسعه نمی رسد.

  وی به طرح تحول نظام سلمت اشاره کردو گفت: کارهای بزرگی در حوزه‌های مختلف انجام گرفته که طرح تحول سلامت یکی از طرح‌های بزرگ بعد از انقلاب اسلامی است که در دولت  تدبیر و امید محقق شده است.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تصریح کرد: همه اقدامات مربوط به نظام جمهوری اسلامی است و هر دولتی که روی کار بیاید و خدمت صادقانه و بی‌منت انجام دهد متعلق به نظام جمهوری اسلامی است.

  موسوی افزود: همانگونه که تمامی خدمات صادقانه و بی منت دولتمردان به نام نظام جمهوری اسلامی ثبت می شود، چنانچه مدیران خطایی داشته باشند و یا کاستی ها و نارسایی هایی در خدمات وجود داشته باشد، این امر نیز به پای نظام جمهوری اسلامی نوشته خواهد شد.

  معاون سیاسی-امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه همه گروه‌های مختلف سیاسی با بصیرت به زیبایی ها و اقدامات ارزشمند انجام شده در این دولت بنگرند، گفت: اقدامات انجام شده در زمینه اجرای طرح آبیاری نوین کشاورزی در طول ۳/۵ سال فعالیت دولت یازدهم بسیار چشمگیر و قابل تحسین است.

  موسوی افزود: باید با قدردانی از زحمات و اقدامات شایسته انجام شده، به بیان انتقادات سازنده و منصفانه که موجب شکوفایی هرچه بیشتر دستاوردها می شود، مبادرت ورزید.

  معاون سیاسی-امنیتی استانداری زنجان گفت: افتتاح پروژه های عمرانی با وجود محدودیت اعتبارات، ستودنی است

  موسوی افزود: در شرایط دشواری که امروز به دلیل کمبود اعتبارات بر دولت تدبیر و امید حاکم است به طوری که حتی گاهی ۳۰ یا ۴۰ درصد از اعتبار تخصیص یافته به تحقق می رسد، افتتاح پروژه ها و تلاش های مستمر در این راستا، ستودنی ‌است.

  وی با بیان اینکه تلاش همه دستگاه های اجرایی که برای رشد، تعالی و پویایی این نظام زحمت می کشند، ثبت و ضبط خواهد شد و توشه ای برای آخرت آنهاست، افزود: در این مملکت مسئولانی وجود دارند که در جهت حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب با حضور، جدیت و همت، تلاش های بسیار زیادی انجام می دهند و تلاش آنها موجب اقتدار نظام اسلامی است و کسی که در این مملکت آجری روی آجری می گذارد و باعث امید، شادی و نشاط در جامعه می شود، برای همه مردم و مسئولین محترم است.

  موسوی افزود: شهدا با قدرتی وافر، عزت و شرف را برای ما خلق کردند و ما نیز در ادامه راه آن عزیزان، برای ساخت کشورمان تلاش خواهیم کرد، چرا که این امر، وظیفه همه مسئولین نظام اسلامی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.