• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اعتراض مدیرعامل جنرال الکتریک به فرمان مهاجرتی ترامپ/منافع آمریکا به خطر می‌افتد
  کد خبر : 2000544

  اعتراض مدیرعامل جنرال الکتریک به فرمان مهاجرتی ترامپ/منافع آمریکا به خطر می‌افتد

  اعتراض مدیرعامل جنرال الکتریک به فرمان مهاجرتی ترامپ/منافع آمریکا به خطر می‌افتدReviewed by on Feb 5Rating:   به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از بلومبرگ،‌جفری ایملت مدیرعامل شرکت بزرگ جنرال الکتریک آمریکا در مصاحبه با خبرنگار بلومبرگ اعلام کرد: با توجه به اینکه حدود ۶۲ درصد از…

  اعتراض مدیرعامل جنرال الکتریک به فرمان مهاجرتی ترامپ/منافع آمریکا به خطر می‌افتدReviewed by on Feb 5Rating:

    به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از بلومبرگ،‌جفری ایملت مدیرعامل شرکت بزرگ جنرال الکتریک آمریکا در مصاحبه با خبرنگار بلومبرگ اعلام کرد: با توجه به اینکه حدود ۶۲ درصد از کل کارکنان جنرال الکتریک اتباع خارجی هستند و یا در خارج از آمریکا برای جنرال الکتریک کار می‌کنند موافق ایجاد موانع سفر برای ۷ کشور نیستیم.

  وی تاکید کرد: ما افراد زیادی خارج از آمریکا داریم که در حال همکاری با جنرال الکتریک هستند و نسبت به اقدامات انجام شده بسیار نگران هستند.

  وی تاکید کرد: ما می‌فهمیم که امنیت بسیار مهم است اما در عین حال نیاز داریم تا با افرادی که در در حال همکاری با ما هستند نیز کار کنیم و آنها باید مسافرت‌های زیادی به داخل و خارج از آمریکا داشته باشند.

  ایملت گفت: ما می‌فهمیم که شرایط امنیتی مهم است اما با این اقدام ترامپ مخالفیم.

  وی تاکید کرد: برای ما همه اقدامات ترامپ بد نبوده چرا که طی روزهای گذشته ترامپ دستور داده است تا چند قانون دست و پا گیر در تجارت آمریکا لغو شود و ا ین برای ما مطلوب است.

  وی تاکید کرد: ترامپ در حال اجرای سیاست‌هایی است که از نظر ما برای تجارت در آمریکا خوب خواهد بود.

  وی تاکید کرد: ما یک صادرکننده عمده و واردکننده کوچک هستیم و به نظر من سیاست‌های ترامپ علیه شرکت‌هایی است که واردات زیاد و صادرات کمی دارند.

  مدیرعامل جنرال الکتریک در این مصاحبه تاکید کرد: من می‌توانم اعلام کنم که روابط ما با مشتریان‌مان بسیار مهم است و این مشتریان افرادی هستند که در عراق و عربستان  حضور دارند و می‌توانند به ما در ایجاد ارتباط با مشتریان محلی خود کمک کنند.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا ساختن دیوار بین آمریکا و مکزیک و یا اعمال محدودیت برای ورود به آمریکا می‌تواند به افزایش تولید در این کشور کمک کند، گفت: به نظر من از نظر فلسفی ما معتقد تجارت هستیم. ما به جریان آزاد کالا بین کشورها معتقدیم و به همین دلیل به نظر من اجرای سیاست‌هایی نظیر ساخت دیوار مناسب نیست.

  وی در پاسخ به سوال دیگر درباره روابط چین و آمریکا و احتمال بروز هرگونه مشکل در آنها اعلام کرد ما نسبت به این قضیه نگران هستیم و این مساله برای ما اهمیت زیادی دارد.

  وی تاکید کرد: نه تنها برای جنرال الکتریک بلکه برای اقتصاد آمریکا و جهان نیز روابط مناسب اقتصادی و سیاسی چین و آمریکا بسیار مهم است چرا این دو کشور جزو دو قدرت برتر اقتصادی جهان بوده و روابط انها برای همه جهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  وی در پاسخ به سوال دیگری در رابطه با اقدامات مدنظر ترامپ در رابطه با اصلاح قوانین مالیاتی در این کشور گفت: در صورتی که ترامپ نتواند در این زمینه همکاری مناسبی را با کنگره و دیگر ارکان نظام آمریکا داشته باشد این مساله بسیار نامطلوب خواهد بود.

  وی تاکید کرد: حقیقت این است که قوانین ایجاد شده به مرحله انفجار رسیده‌اند ما به قوانین نیاز داریم. اما آنها بسیار زیاد شدند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.