• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اولین مخالفت دختر و داماد ترامپ با فرمان پدر
  کد خبر : 2000538

  اولین مخالفت دختر و داماد ترامپ با فرمان پدر

  اولین مخالفت دختر و داماد ترامپ با فرمان پدرReviewed by on Feb 5Rating: به نقل از رسانه هاى خبرى ایوانکا، دختر دونالد ترامپ و همسرش جارد کوشنر مخالفتشان را با پروژۀ فرمان پدرشان، «رییس جمهور آمریکا» مبنى بر حقوق همجنس گرایان نشان دادند.به گزارش ایران ویج به نقل از اسپوتنیک، فرمانى براى دونالد ترامپ اماده…

  اولین مخالفت دختر و داماد ترامپ با فرمان پدرReviewed by on Feb 5Rating:

  اولین مخالفت دختر و داماد ترامپ با فرمان پدربه نقل از رسانه هاى خبرى ایوانکا، دختر دونالد ترامپ و همسرش جارد کوشنر مخالفتشان را با پروژۀ فرمان پدرشان، «رییس جمهور آمریکا» مبنى بر حقوق همجنس گرایان نشان دادند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از اسپوتنیک، فرمانى براى دونالد ترامپ اماده شده که فرمان باراک اوباما در سال ٢٠١۴ را خنثى مى کند. باراک اوباما در سال ٢٠١۴ هرگونه رابطه تبعیض آمیز با همجنس در محل کارشان را ممنوع کرد. ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر کوشیده اند که این فرمان به روى میز رییس جمهور نرسد.
  نسخه غیر رسمى این فرمان در واشینگتن طى چند روز گذشته دست به دست شده است.
  کوشنر به عنوان مشاور ترامپ انتخاب شده و ایوانکا نیز نقش مشاور غیر رسمى پدر را إیفا مى کند و این در حالیست که هر دوی آنها در گذشته از جنبش هاى همجنس گرایان حمایت کردند.
  منابعى از کاخ سفید به politico گفته اند که بحث راجع به نسخه اى از فرمان رییس جمهور است که در آن یک سرى ایده نوشته شده اما همه آنها با طرز فکر ترامپ مطابقت ندارند. به همین دلیل ترامپ مى تواند این فرمان را امضا نکند. ولى با این وجود جامعه همجنس گرایان از امضاى این فرمان واهمه دارند. از طرفى جامعه مذهبى آمریکا این انتظار را از دونالد ترامپ دارد که این فرمان را امضا کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.