• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » سرمایه گذاران در جهرم حمایت می شوند
  کد خبر : 2000488

  سرمایه گذاران در جهرم حمایت می شوند

  سرمایه گذاران در جهرم حمایت می شوندReviewed by on Feb 5Rating: وحیدرضا مردانی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به مشکلات موجود در شهرداری سعی ما بر آن بود تا با آماده سازی بسترها زمینه پیگیری مسائل حوزه سرمایه گذاری مهیا شود. وی با اشاره به اینکه مقوله سرمایه گذاری سخت…

  سرمایه گذاران در جهرم حمایت می شوندReviewed by on Feb 5Rating:

  وحیدرضا مردانی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به مشکلات موجود در شهرداری سعی ما بر آن بود تا با آماده سازی بسترها زمینه پیگیری مسائل حوزه سرمایه گذاری مهیا شود.

  وی با اشاره به اینکه مقوله سرمایه گذاری سخت و پیچیده است، افزود: از دو سال و در جلسات متعدد به این مقوله ورود کردیم و تمام مسئولان نیز بر تداوم این جلسات و ایجاد راهکارهایی برای ورود سرمایه گذاران اهتمام ویژه دارند.

  رئیس شورای اسلامی شهر جهرم با اشاره به اینکه با وجود برگزاری جلسات متعدد در زمینه سرمایه گذاری اما به نتیجه مطلوب نرسیدیم، بیان کرد: نیازمند تغییر نگاه مردم و مسئولان به امر سرمایه گذاری هستیم.

  وی با اشاره به اینکه به امر سرمایه گذاری باید نگاه فرا شهرستانی و فرا استانی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: استان فارس به نسبت سایر استان ها نتوانسته در بحث سرمایه گذاری موفق باشد و این مهم ضرورت نگاه جدی تر و هدفمند تر به این مقوله را می طلبد.

  مردانی با تاکید به رعایت ضوابط و مقررات در فعالیت های اقتصادی شهرداری، تصریح کرد: قانون در تمام مراحل کاری باید مد نظر قرار گرفته شود.

  وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاران باید از مراحل سرمایه گذاری اطلاع پیدا کنند، گفت: مراحل سرمایه گذاری از درخواست تا مرحله نهایی باید شفاف باشد.

  رئیس شورای اسلامی شهر جهرم با اشاره به اینکه شهرداری جهرم در شرایطی است که بسیاری از افراد معتقدند نباید به کار عمرانی پرداخت و پرداخت معوقه ها در اولویت باشد، تاکید کرد: مجموعه شورای شهر و شهرداری جهرم همچون سایر مسئولان شهرستان معتقد به حمایت از سرمایه گذار است و در این زمینه باید مراقب باشیم فعالیت ها در راستای صرفه و صلاح شهرداری باشد.

  وی با اشاره به اینکه قطعاً سرمایه گذاران در فعالیت خود دچار ضرر و زیان نمی شوند، عنوان کرد: در هر صورت رعایت مسائل قانونی در اولویت کارها قرار می گیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.