• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » پیگیری خساراتهایی که تحریم به دانشگاه شریف وارد کرد
  کد خبر : 2000476

  پیگیری خساراتهایی که تحریم به دانشگاه شریف وارد کرد

  پیگیری خساراتهایی که تحریم به دانشگاه شریف وارد کردReviewed by on Feb 5Rating: محمود فتوحی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت تحریم دانشگاه صنعتی شریف و پیگیری های صورت گرفته افزود: دانشگاه صنعتی شریف یک بار وارد تحریم شد بعد از پیگیری دانشگاه از تحریم خارج شد ولی بعد از یک هفته دوباره…

  پیگیری خساراتهایی که تحریم به دانشگاه شریف وارد کردReviewed by on Feb 5Rating:

  محمود فتوحی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت تحریم دانشگاه صنعتی شریف و پیگیری های صورت گرفته افزود: دانشگاه صنعتی شریف یک بار وارد تحریم شد بعد از پیگیری دانشگاه از تحریم خارج شد ولی بعد از یک هفته دوباره به بهانه برخی همکاری هایی که دانشگاه داشت، تحریم شد.

  وی ادامه داد:  اکنون این مساله از طریق وزارت امور خارجه و وکیل دانشگاه پیگیری می شود، تا رفع تحریم صورت گیرد.

  رئیس دانشگاه صنعتی شریف افزود: تا کنون فعالیت های مختلفی صورت گرفته، با وزارت امورخارجه صحبت کرده ایم و به تازگی خساراتی را هم که دانشگاه در طول این مدت به واسطه تحریم متحمل شده را نیز پیگیری می کنیم.

  فتوحی افزود: برخی از فعالیت ها صرفا علمی هستند ولی به خاطر تحریم ها، دانشگاه نمی تواند در این برنامه ها شرکت کند، پیگیر این مساله هستیم تا اعتراض کرده و دانشگاه بتواند دراین برنامه ها شرکت کند.

  وی ادامه داد: متاسفانه مساله تحریم وجود دارد و سنگ اندازی است در برخی از فعالیت های دانشگاه، ولی دانشگاه صنعتی شریف همچنان به فعالیت و کار خود را ادامه می دهد.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.